ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Швеція підтвердила збереження санкцій проти РФ до повного виконання Мінських угод

2 Березня 2020
Швеція підтвердила збереження санкцій проти РФ до повного виконання Мінських угод

Міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде заявила, що її країна підтримує збереження санкцій проти Російської Федерації до повного виконання Мінських домовленостей. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Як зазначається, у понеділок, 2 березня, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак зустрівся з Міністром закордонних справ Швеції Анн Лінде.

Під час зустрічі Андрій Єрмак подякував за міцну підтримку України з боку шведського уряду, насамперед за послідовну позицію Швеції на підтримку відновлення суверенітету й територіальної цілісності нашої країни, а також допомогу уряду України у проведенні реформ.

Співрозмовники також обговорили безпекову ситуацію на Донбасі.

«Очільниця зовнішньополітичного відомства Швеції наголосила на цілковитій підтримці зусиль Президента України для забезпечення мирного врегулювання», – йдеться в повідомленні.

Міністр закордонних справ Швеції  підтвердила позицію її держави щодо збереження санкцій проти Росії до повного виконання Мінських домовленостей. У цьому контексті окрему увагу було приділено майбутньому головуванню Швеції в ОБСЄ у 2021 році.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України