ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

30-м членом НАТО незабаром стане Північна Македонія

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Березня 2020, 15:11

Сенат Іспанії у вівторок, 17 березня, схвалив протокол про вступ Північної Македонії до НАТО.

Про це повідомляє офіційний сайт Сенату Іспанії з посиланням на дані голосування, оприлюднені на сайті Сенату. Після схвалення іспанським парламентом протоколу про приєднання Північної Македонії до НАТО балканська держава стала 30-м членом Північноатлантичного альянсу.

Сенатори голосували дистанційно відповідно до екстрених заходів у зв’язку з пандемією.

Цікаві факти:

  • У 1995 році Північна Македонія приєдналася до програми Партнерство заради миру, чим започаткувала процес вступу в Альянс.
  • У 1999-му році країна отримала ПДЧ (план дій щодо членства).
  • Запрошення на вступ країни в НАТО на Бухарестському саміті 2008 року заблокувала Греція. Країни НАТО погодилися, що Македонія отримає запрошення після розв’язання спору щодо іменування Македонії.
  • 6 лютого 2019 року в Брюсселі між генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом і міністром закордонних справ Північної Македонії Ніколою Дімітровим було підписано протокол щодо приєднання до НАТО

Нагадаємо, що Іспанія залишалася останньої державою-членом НАТО, яка ще не схвалила протокол про приєднання Північної Македонії. Після рішення іспанського парламенту протокол набув чинності й Північна Македонія формально стала 30-м членом Північноатлантичного альянсу.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Подарунки з небесам — окупантам провели новорічне бомбардування

Подарунки з небесам — окупантам провели новорічне бомбардування

Бійці підрозділу «Котики» взводу розвідки 130-го батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ скидами з важкого бомбера завдали ударів по ворогу у новорічну ніч.

Мінус полк — грудень виявився дуже врожайним для пілотів Nemesis

Мінус полк — грудень виявився дуже врожайним для пілотів Nemesis

Оператори 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем  у грудні 2025 року відмінусували понад 1000 окупантів. Це дорівнює чисельності особового складу штурмовиків у полку в армії рф.

В Херсоні цивільний загинув після скиду з російського дрона

В Херсоні цивільний загинув після скиду з російського дрона

Армія країни-агресора 1 січня атакувала населені пункти Херсонської області ствольною та реактивною артилерією, дронами різного типу. Станом на 17:30 відомо, що від наслідків ворожих обстрілів одна людина загинула та ще троє травмувалися.

«Є випадки, коли росіяни ідуть у штурм по одному» — ворог намагається будь-що атакувати Покровськ

«Є випадки, коли росіяни ідуть у штурм по одному» — ворог намагається будь-що атакувати Покровськ

Ворожі штурмові дії відбуваються на Покровському напрямку постійно, як з використанням малих піхотних груп, які, навіть, можуть складатися з одного окупанта, так і з застосуванням бронегруп.

Смерть під ялинку — на Новий рік знищили дюжину російських штурмовиків

Смерть під ялинку — на Новий рік знищили дюжину російських штурмовиків

Бійці підрозділу Khorne Group піхотного батальйону 225-го штурмового полку показали ураження окупантів, які по снігу ішли до наших позицій.

«Ми стараємось у новому році відновити обміни» — Президент про розмову з Туреччиною

«Ми стараємось у новому році відновити обміни» — Президент про розмову з Туреччиною

Третього січня відбудеться зустріч радників із питань національної безпеки в Україні.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Кути

Військова частина А7126

Стаpший механік, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Сапер у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід в/ч А4806

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кривий Ріг

Старобільський РТЦК та СП

--- ---