ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Пам’ять кожного воїна, який віддав життя за Україну, має бути вшанована на найвищому рівні», — глава держави

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Березня 2020, 13:41

Президент України Володимир Зеленський ініціює разом з Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил та Міністерством у справах ветеранів розробку церемонії почесного вшанування українських військових, які загинули за Батьківщину.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

Під час представлення нового Міністра оборони України Андрія Тарана Володимир Зеленський повідомив, що вчора в зоні проведення операції Об’єднаних сил ворожі війська атакували українські позиції, застосувавши зброю, заборонену Мінськими угодами. Також ворог обстріляв військовий вантажний автомобіль одного з підрозділів ООС.

«На жаль, троє наших бійців загинули. Мої щирі співчуття їхнім рідним і близьким», — сказав Володимир Зеленський.

Пам’ять полеглих героїв ушанували хвилиною мовчання.

Президент зазначив, що нині робиться все заради мирного врегулювання конфлікту на сході України.

«Але я не раджу противнику думати, що наше бажання миру послаблює нашу здатність дати відсіч», — заявив Президент.

Володимир Зеленський наголосив, що українські військові уповноважені завжди давати адекватну відповідь на дії агресора.

«Той, хто думає, що можна безкарно стріляти по українських солдатах, фатально помиляється. І це доводить статистика втрат супротивника в березні», — зауважив глава держави.

Президент окремо наголосив на важливості вшанування бійців, загиблих на сході України.

«Наразі розробляється церемонія почесного вшанування кожного героя, який віддав своє життя за Батьківщину. Ми всі молимо Бога, щоб таких церемоній було якомога менше. Але поки що в нас триває війна, і пам’ять кожного, хто загинув заради України, буде вшанована належним чином», — сказав Володимир Зеленський.

Глава держави нагадав, як на батьківщину повертали тіла екіпажу та українських громадян, які загинули в авіакатастрофі літака МАУ в Ірані у січні цього року. «Тоді я звернувся до Міністерства оборони й попросив розробити таку ж церемонію на високому рівні для кожного героя, який повертається з Донбасу», — повідомив Президент.

Володимир Зеленський наголосив, що впродовж найближчого тижня за участю нового Міністра оборони, начальника Генерального штабу та Міністерства у справах ветеранів має бути розроблений такий план.

«Ми готові допомогти на майданчику Офісу Президента. Я особисто теж хочу займатися цією розробкою, щоб у кожному містечку, куди повертаються наші герої, ми не просто ставилися з повагою, а щоб це було на найвищому рівні, який існує у світі», — зазначив глава держави.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Мобілізація — це основа, на якій тримається армія»: вмотивованого бійця не замінять жодні дрони
«Мобілізація — це основа, на якій тримається армія»: вмотивованого бійця не замінять жодні дрони

Жоден розвиток безпілотних систем неспроможний замінити у війську людину. Тож мобілізація лишається основою забезпечення боєздатності підрозділів Сил оборони.

Сили оборони завдали удару по авіаремонтному заводу на території рф
Сили оборони завдали удару по авіаремонтному заводу на території рф

Сили оборони уразили один із ключових авіаремонтних заводів противника в місті Стара Русса (Новгородська область, рф).

Громадяни з вищою освітою мають можливість отримати первинне офіцерське звання
Громадяни з вищою освітою мають можливість отримати первинне офіцерське звання

Цивільні фахівці, які стали до лав армії за мобілізацією можуть отримати за спрощеною процедурою первинне офіцерське звання «молодший лейтенант».

Підрізка ворожих «крил»: уражено авіабудівний завод в глибині росії
Підрізка ворожих «крил»: уражено авіабудівний завод в глибині росії

Підрозділи Сил оборони України завдали ураження по інфраструктурі авіабудівного заводу «Авіастар» в Ульянівській області рф.

Ворог здійснив 101 атаку: найгарячіше на Покровському напрямку
Ворог здійснив 101 атаку: найгарячіше на Покровському напрямку

Тривають спроби агресора просуватися вглиб території України. На окремих ділянках фронту окупанти проводять штурмові дії.

«Вдається чути, про що вони говорять»: на Покровському напрямку росіяни намагаються покращити зв’язок
«Вдається чути, про що вони говорять»: на Покровському напрямку росіяни намагаються покращити зв’язок

Відключення окупантів від терміналів «Старлінк» змусила ворога повернутися до менш досконалих засобів зв’язку, однак росіяни активно долають цю проблему.

ВАКАНСІЇ
Інженер-електронік

від 16000 до 19000 грн

Львів

4762 військове представництво МОУ

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Гранатометник, військовослужбовець

від 21000 до 63000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики

від 25000 до 25000 грн

Гостомель

Гостомельська селищна військова адміністрація Бучанського р-ну Київської обл.

Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Інженер-сапер

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

--- ---