Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Для армійця це вже другий «Спортивний Оскар» у кар’єрі.
На 14-й Всеукраїнській урочистій церемонії «Герої спортивного року», яка відбулася у Київському національному академічному театрі оперети, спортсмени Збройних Сил здобули нагороди у трьох номінаціях:
Лейтенант Жан Беленюк – чемпіон світу та Європи, чемпіон ІІ Європейських ігор з греко-римської боротьби (87кг).
– У цій номінації я конкурував із сильними спортсменами і саме ця річ робить солодкою перемогу. Рівень конкурентів виявляє, наскільки цінною є перемога. Щасливий, що вдалося отримати цю статуетку. Хочу побажати кожному, кого відбиратимуть або вже відібраний на Олімпіаду і представлятиме нашу команду, успіхів, віри в себе. Це буде непростий, але дуже цікавий рік, – зазначив Жан Беленюк.
Чоловіча збірна України з фехтування на шпагах у складі капітана Богдана Нікішина, молодшого лейтенанта Ігоря Рейзліна, старшини Романа Свічкаря – срібні призери чемпіонату світу.
Також претендентами на цю нагороду була жіноча збірна з біатлону, до складу якої входить армійка Юлія Джіма – бронзова призерка чемпіонату світу в естафетній гонці.
Працівник ЗС України Ярослава Магучіх – срібна призерка чемпіонату світу серед дорослих із легкої атлетики (стрибки у висоту), володарка світового рекорду серед спортсменів до 20 років (стрибки у висоту), найкраща юна спортсменка Європи (за версією Європейських Олімпійських Комітетів). Також Ярослава номінувалася ще у одній номінації – «Найкраща спортсменка року».
– Дуже приємно отримувати цю нагороду. Сподіваюся, що не підведу і дякую за довіру, – сказала Ярослава Магучіх.
Розділити свято зі спортсменами прийшли заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв і начальник Управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони Юрій Фіногенов.
– Залежно від змагань, які проходять у світі, близько 35 відсотків українських спортсменів представлені армійцями. І ми пишаємося, що вони достойно представляють державу і покращують імідж Збройних Сил України на світовій арені, – зазначив Юрій Фіногенов.
Фото: Дмитро Юрченко
@armyinformcomua
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.
Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.
від 21000 до 121000 грн
Вся Україна
1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
від 20000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…