ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

АрміяInform запускає флешмоб військової краси

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Березня 2020, 18:26

АрміяInform і народний артист України Анатолій Гнатюк від щирого серця вітають найкращих жінок у світі — Українок — зі святом весни! Ми привітали своїх колежанок гостиною їхнього кумира, неймовірно харизматичного, приязного та справжнього українського патріота й актора-митця від Бога — Анатолія Гнатюка. Квіти, поцілунки, сердечні слова, приперчені по-справжньому весняними емоціями, дали старт нашому святковому марафону. Ми разом з нашим гостем започатковуємо флешмоб військової краси та кидаємо весняний виклик усім військовим частинам, аби й вони поділилися з усією країною тим, наскільки оригінально привітали своє жіноцтво зі святом!

Тим часом адресуємо свої привітання всім нашим дівчатам і жінкам, які одягнули військовий однострій! Ми пишаємося вами — найкрасивішими, найдобрішими жінками найприязнішої у всесвіті вдачі, які живуть на чудовій українській землі! Пишаємося вами й через те, що ви поруч з нами, що часто берете на свої тендітні плечі важку й відповідальну місію. Будьте всі щасливими, чарівними й унікальними особистостями.

Свої відео надсилайте на адресу: [email protected] . Найкращі з них ми обов’язково опублікуємо на ресурсах АрміяInform!

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Готував страви, а тепер «готує» окупантів: історія бійця «Шефа», який з кухаря став пілотом
Готував страви, а тепер «готує» окупантів: історія бійця «Шефа», який з кухаря став пілотом

Боєць з позивним «Шеф» з батальйону «Перун» 42-ї бригади в цивільному житті керував кухнею, а тепер — екіпажем FPV.

«Зливав», а не зварював: затримали зварювальника-шпигуна, який полював за українською ППО
«Зливав», а не зварював: затримали зварювальника-шпигуна, який полював за українською ППО

Громадянин рф на замовлення ворога їздив по різних регіонах України та відстежував локації Сил оборони, по яких ворог готував ракетно-дронові атаки.

Оздоровчі платять: Міноборони повідомило скільки вже оформили і як отримати
Оздоровчі платять: Міноборони повідомило скільки вже оформили і як отримати

З початку року вже 100 тисяч військових оформили виплату через Армія+.

«Не пам’ятаю, коли останній раз їли»: російські штурмовики зраділи полону
«Не пам’ятаю, коли останній раз їли»: російські штурмовики зраділи полону

Розвідники підрозділу Flamberge 2-го батальйону 3-ї штурмової бригади не лише узяли полонений, але й зняли це на GoPro.

«В пріоритеті те, що летить з вибухівкою»: як зенітні дрони прикривають піхоту
«В пріоритеті те, що летить з вибухівкою»: як зенітні дрони прикривають піхоту

Бійці дивізіону зенітних дронів-перехоплювачів 20-ї бригади оперативного призначення «Любарт» влаштовують росіянам дронопад.

120 днів на передньому краї: історія бійців «Гобліна» і «Базуки»
120 днів на передньому краї: історія бійців «Гобліна» і «Базуки»

Перші дні запам’яталися побратимам виснажливим пошуком бодай якогось укриття.

ВАКАНСІЇ
Технік, військовослужбовець ЗСУ

від 20800 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

Бойовий медик

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Технік стартового і підйомно-транспортного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Фельдшер

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Стрілець, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Петрівське, Запорізька область

Штурмовик

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---