ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Члени НАТО вітають Україну та закликають до продовження реформ

13 Лютого 2020
Члени НАТО вітають Україну та закликають до продовження реформ

Міністри оборони країн НАТО закликають Україну продовжувати втілення реформ. Як повідомляє «Укрінформ», про це Генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг заявив на пресконференції у Брюсселі в рамках засідання міністрів оборони країн НАТО.

За словами Столтенберга, сьогодні вранці члени Альянсу та Міністр оборони України Андрій Загороднюк плідно обговорили безпекову ситуацію в Україні та довкола неї.

Також, сказав генсекретар НАТО, на сніданку, організованому Міністром оборони Канади, члени НАТО висловили підтримку суверенітету і територіальній цілісності України. Як сказав Столтенберг, міністри пообіцяли й надалі підтримувати Україну.

— Ми мали добру дискусію з Міністром оборони України Загороднюком, під час якої обговорили важливість реформ та нашу готовність надавати у цьому практичну і політичну допомогу. Союзники підтвердили підтримку суверенітету та територіальній цілісності України, — сказав керівник Альянсу.

Він запевнив, що НАТО продовжує надавати потужну політичну і практичну підтримку. «Члени Альянсу привітали прогрес, здобутий у процесі реформ, і закликають Україну продовжувати рухатися цим шляхом», — наголосив Столтенберг.

Крім того, за словами генсекретаря Альянсу, декілька країн НАТО допомагають Україні з підготовкою військовослужбовців, і вже підготовлено тисячі українських солдатів.

— І для нас важливо продовжувати підтримку України. Щоб робити це, також важливо, аби Україна продовжувала шлях реформ, — сказав Столтенберг.

Він зауважив, що процес врегулювання на Донбасі все ще постає перед труднощами, зокрема, спостерігачі зі складу СММ ОБСЄ не можуть вільно працювати на територіях, які перебувають поза контролем українського уряду, та закликав до забезпечення умов для їхньої безперешкодної роботи.

— Усі міністри підтвердили готовність продовжувати таку допомогу та вітали зусилля України, яка досягає значного прогресу у реформах. Ми вітали також зусилля Президента Зеленського з пошуку мирного рішення конфлікту на Донбасі. Ми бачили у цьому певний прогрес, зокрема в ході «нормандського саміту», і чекаємо на продовження таких зусиль, — додав Генеральний секретар НАТО.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України