ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Батальйон, народжений на війні

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Лютого 2020, 14:01

Сотні діючих і колишніх військовослужбовців, а також посадовці й волонтери зібралися на Харківщині в місті Чугуїв, щоб відзначити п’яту річницю з дня створення окремого штурмового батальйону «Донбас» 54-ї окремої механізованої бригади.

— Під прапором Збройних Сил України воїни нашого підрозділу б’ються з окупантами з 16 лютого 2015-го, — розповів комбат полковник В’ячеслав Власенко. — Проте наша історія розпочинається ще з весни 2014-го, коли патріоти з усієї країни об’єдналися у складі добровольчого батальйону. Ми це добре пам’ятаємо, а славні традиції зберігаємо й примножуємо.

За його словами, для «донбасівців», які воювали біля Попасної, Лисичанська, Авдіївки, а також у районі Іловайська й Дебальцевого, перехід у підпорядкування ЗС України взимку 2015-го став важливим кроком. На жаль, за коротку біографію колективу 103 бійці загинуло та вдвічі більше зазнали поранень.

Привітати військовослужбовців батальйону з річницею створення прибули заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Бессараб, начальник Військової служби правопорядку у ЗС України – начальник головного управління ВСП ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Криштун, командувач військ оперативного командування «Схід» генерал-майор Олександр Нестеренко й інші почесні гості.

— Ця військова частина — яскравий діамант у сузір’ї бойових колективів Українського війська, — зазначив генерал-лейтенант Сергій Бессараб. — Батальйон, народжений на війні, є прикладом незламності перед ворогом і демонструє безмежну любов до своєї держави. Це поки ваш перший ювілей, але вірю, що ми ще не раз почуємо про перемоги «донбасівців» на фронті. Адже там, де ви, — ворог розбігається.

Найкращих воїнів і ветеранів батальйону нагородили відомчими відзнаками, волонтерськими медалями, грамотами від місцевих органів самоврядування.

Від імені місцевої влади вітання армійцям передав директор департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської облдержадміністрації Олексій Максимов.

— Ми, мешканці Харківщини, дуже пишаємося, що батальйон «Донбас» розташований саме в нашому регіоні. Ваші успіхи на Сході України є запорукою зміцнення оборони держави. Вічна пам’ять усім загиблим і низький уклін колишнім і нинішнім воїнам. Прийміть наші скромні презенти для забезпечення бойової роботи.

Свої подарунки армійцям зробили й артисти вокальних та танцювальних колективів Чугуївського районного будинку культури.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Пропонували «броню» за $12 тисяч: затримано керівників оборонних держпідприємств
Пропонували «броню» за $12 тисяч: затримано керівників оборонних держпідприємств

Викрито керівників двох оборонних держпідприємств, які організували схему фіктивного працевлаштування для подальшого бронювання від мобілізації.

Ішли вбивати українців, а тепер дякують за життя — воїни «Спартану» взяли в полон 11 окупантів
Ішли вбивати українців, а тепер дякують за життя — воїни «Спартану» взяли в полон 11 окупантів

Бійці 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочан «Спартан» Нацгвардії відзначилися на Покровському напрямку.

Зачистка росіян у Куп’янську, окупантів розкидало по деревах, здався у полон «Мурчикам»: стрім
Зачистка росіян у Куп’янську, окупантів розкидало по деревах, здався у полон «Мурчикам»: стрім

Професійна зачистка росіян у Куп’янську. Піхотинці 41 механізованої бригади ліквідували двох окупантів, які ховалися в приватному будинку.

Кредитні канікули для захисників: у МОУ розповіли, хто має право не платити відсотки та штрафи
Кредитні канікули для захисників: у МОУ розповіли, хто має право не платити відсотки та штрафи

Міноборони пояснює, хто саме має право на цю пільгу, на які кредити вона не поширюється та які документи потрібні для її оформлення.

Завершився раунд переговорів у форматі Україна–США–РФ: глава української делегації розповів деталі
Завершився раунд переговорів у форматі Україна–США–РФ: глава української делегації розповів деталі

18 лютого відбувся черговий раунд тристоронніх переговорів у форматі Україна–США–РФ. Робота була інтенсивною і предметною.

Історична евакуація: десантники вивезли половецьких баб з-під обстрілів
Історична евакуація: десантники вивезли половецьких баб з-під обстрілів

Бійці 25-ї повітрянодесантної Січеславської бригади евакуювали половецьких баб XI–XIII ст. — унікальні кам’яні пам’ятки степової доби.

ВАКАНСІЇ
Оператор БПЛА

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Робота в лавах ЗСУ за КОНТРАКТОМ

від 20000 до 120000 грн

Гусятин

Гусятинський ТЦК та СП

Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Оператор БПЛА військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Одеса, Одеська область

Кухар

від 20000 до 25000 грн

Львів

Військова частина А0583 (ВСП)

Зенітник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---