Насамперед завдяки його творам широкому загалу відомі візуальні образи українських військовиків часів Української революції 1917‒1921 років та почасти боротьба Української Повстанської…
Минулого тижня представники американської розвідки повідомили, що Росія втручається у виборчу кампанію 2020 року. Як повідомляє «Європейська правда» з посиланням на «Ройтерс», таким чином РФ намагається поставити під сумнів чесність голосування.
Джерело інформагентства, людина, яка говорила за умови анонімності через чутливість цього питання, заявила, що республіканські союзники Трампа в комітеті з питань розвідки Палати представників Конгресу поставили під сумнів оцінку, надану чиновниками Управління національної розвідки минулого четверга.
«Республіканці відповіли так, як ви могли очікувати. Вони з’їхали з глузду, — сказала людина. — Вони поставили під сумнів розвідку».
На закритому брифінгу, з перебігом якого знайоме джерело, представники розвідки попередили комітет про те, що Росія працює над тим, щоб поставити під сумнів цілісність голосування 3 листопада, одночасно сприяючи переобранню Трампа на другий чотирирічний термін.
«Вони (росіяни) надають перевагу одному кандидату, коли вони це роблять», — сказала особа, додавши, що йдеться про Трампа. Джерело відмовилося уточнити.
Тим часом, «Нью-Йорк таймс» повідомила у четвер, що через день після брифінгу Трамп докоряв виконувачу обов’язків директора національної розвідки Джозефу Магуайру за те, що він дозволив своїм підлеглим з’явитися перед комітетом. Трамп заявив у середу, що замінює Магуайра послом у Німеччині Річардом Гренеллом, дуже лояльною до президента особою.
Нью-йоркське видання пише, що, докоряючи Магуайру, Трамп посилався на присутність на брифінгу представника Демократичної партії Адама Шиффа, голови розвідувального комітету. Він керував процедурою імпічменту проти Трампа.
Американські чиновники давно попереджають, що Росія та інші країни намагатимуться втручатися у виборчу кампанію президента США 2020 року.
Американська розвідувальна спільнота зробила висновок, що Росія використовувала фейкові новини, кібератаки та інші методи в операції, спрямованій на те, щоб на президентських виборах 2016 року переміг Трамп.
@armyinformcomua
23 лютого, близько 20:50, в одному із відділів поліції міста Дніпра стався вибух саморобного вибухового пристрою. Унаслідок події постраждалих немає.
За минулу добу бойові втрати країни-агресора становили 920 одиниць особового складу.
Напередодні четвертих роковин широкомасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський відзначив захисників і захисниць нагородами.
Повномасштабна війна росії проти України триває вже чотири роки — попри початкові плани ворога захопити нашу державу за «три дні».
За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури заочно повідомлено про підозру 34-річному військовослужбовцю зсрф.
Нагороджена група ППО з пілотованим повітряним судном на базі ДФТГ, яка знищила вже 157 повітряних цілей різного типу.
Оператор БпЛА, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ
від 20000 до 120000 грн
Петрівське, Запорізька область
Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення
від 24000 до 54000 грн
Степанівка, Сумська область
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Львів та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Насамперед завдяки його творам широкому загалу відомі візуальні образи українських військовиків часів Української революції 1917‒1921 років та почасти боротьба Української Повстанської…