ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Навчально-тренувальний центр ССО отримав найсучасніше наметове містечко

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Лютого 2020, 18:51

Передача табору відбулася в межах програми військової допомоги уряду США Україні. Навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій, на базі якого розгорнулося містечко, є саме тим закладом, де гартують вишкіл спецпризначенці як індивідуально, так і у складі груп та підрозділів.

Як зауважив командувач Сил спецоперацій генерал-лейтенант Ігор Луньов, отримання цього табору підвищує спроможності навчально-тренувального центру в підготовці особового складу ССО.

– Наявність подібної інфраструктури дозволить сповна розкрити можливості центру в напрямку колективної підготовки, – повідомив командувач ССО. – Адже цього року основну увагу зосередимо на ній. Уже за кілька тижнів тактичні групи спеціальних операцій, сертифіковані за стандартами НАТО, проходитимуть тут тренінг. Сподіваюсь, наша співпраця зі США у питаннях підготовки та застосування триватиме й надалі.

Присутній на врочистій передачі табору командувач ССО США в Європі генерал Сміт зауважив, що навчально-тренувальний центр ССО є найкращим місцем, де можна побачити розвиток інфраструктури українського війська.

– Цей навчальний центр є точкою відліку, від якої залежить навченість і ефективність Сил спеціальних операцій, – сказав він. – Можливо, польовий табір на 350 осіб не надто великий внесок, та для ефективної підготовки особового складу потрібно мати і добре розвинуту інфраструктуру. Тож я радий, що ми можемо посприяти розвитку Сил спеціальних операцій ЗС України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Дронарі вполювали двох окупантів у лісосмузі біля Покровська
Дронарі вполювали двох окупантів у лісосмузі біля Покровська

Двоє окупантів намагалися сховатися в черговому укритті, проте український дрон продовжив їх «супровід», довершивши точним влучанням по їхнім позиціям.

Стріляєш погано — живеш недовго: російські штурмовики не змогли скласти іспит
Стріляєш погано — живеш недовго: російські штурмовики не змогли скласти іспит

Оператори батальйону безпілотних систем «Хижаки висот» 59-ї бригади зробили підбірку уражень ворожих піхотинців, які намагалися відстрілюватися.

Перед судом постане окупант, який розстріляв українського воїна на Сумщині
Перед судом постане окупант, який розстріляв українського воїна на Сумщині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо військовослужбовця зс рф, якого обвинувачують у розстрілі полоненого українського прикордонника.

«Іскандерам» винесли мозок: Генштаб ЗСУ показав ураження важливого заводу у російському Брянську  
«Іскандерам» винесли мозок: Генштаб ЗСУ показав ураження важливого заводу у російському Брянську  

Українське військо завдало успішних ударів ракетами повітряного базування Storm Shadow по брянському заводу мікроелектроніки «Кремній Ел».

Залетів високо, але не далеко: зенітники збили коштовний російський БПЛА
Залетів високо, але не далеко: зенітники збили коштовний російський БПЛА

Бійці 1129-го зенітного ракетного Білоцерківського полку збили рідкісний ворожий розвідувальний дрон «Гранат-4».

$9000 за захворювання і $11 000 за рішення: у Дніпрі викрито організаторку схеми ухиляння
$9000 за захворювання і $11 000 за рішення: у Дніпрі викрито організаторку схеми ухиляння

Повідомлено про підозру колишній військовій, яка запропонувала військовозобов’язаному комплекс послуг за $20 000 для уникнення мобілізації.

ВАКАНСІЇ
Інспектор прикордонної служби

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Стрілець (ЗСУ) вся Україна

від 20277 до 120277 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Мінометник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Комендор

від 21000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

Зв’язківець в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Оператор радіоелектронних станцій

від 22000 до 120000 грн

Рівне

Військова частина А0532

--- ---