Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) повідомляє про цинічний факт обстрілу населеного пункту із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння з боку збройних формувань Російської Федерації.
Як передає пресцентр штабу операції Об’єднаних сил (ООС), унаслідок обстрілу збройними формуваннями Російської Федерації східної околиці міста Попасна із застосуванням ствольної артилерії калібру 122 мм пошкоджено понад 10 могил на міському кладовищі.
«Факт обстрілу кладовища ще раз підтверджує зневажливе ставлення представників збройних сил Російської Федерації до загальноприйнятих норм моралі. Зазначені дії у цивілізованому світі неприпустимі», — йдеться в повідомленні на фейсбуці.
Українська сторона СЦКК заявляє про засудження цинічного факту обстрілу міського кладовища та звертається до представників СММ ОБСЄ щодо фіксації зазначено факту.
Піхотинці 225-го штурмового полку влаштували засідку та буквально «збрили» зі стрілецької зброї пару дуже фотогенічних окупантів біля сільського нужника.
Скерований до суду обвинувальний акт щодо підполковника — колишнього командира батальйону матеріального забезпечення однієї з військових частин.
Дмитро Нестерук із позивним «Бак» пережив майже три місяці в оточенні під Покровськом і потрапив у засідку ворога на близькій дистанції.
На Запорізькому напрямку ворога, що атакує, найчастіше вражають на дальніх дистанціях.
Завдяки ударам наших дронів загинули чи важко поранені 33988 російських військових і ще 1363 окупанти були ліквідовані завдяки артилерійським та іншим ударам.
Номер обслуги 155 окремий батальйон територіальної оборони
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Інспектор прикордонної служби (військова служба)
від 20000 до 20000 грн
Житомир
Державна прикордонна служба України
Стрілець-зенітник, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….