ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міністр оборони дав ексклюзивний коментар АрміяInform щодо розподілу ресурсів на види ЗСУ

20 Грудня 2019
Міністр оборони дав ексклюзивний коментар АрміяInform щодо розподілу ресурсів на види ЗСУ

19 грудня після закінчення круглого столу «Чи підвищить впровадження стандартів НАТО у ЗСУ обороноздатність України?» Міністр оборони Андрій Загороднюк дав ексклюзивний коментар АрміяInform щодо розподілу ресурсів на розвиток видів ЗС України.

Наразі триває розробка відповідних стратегій розвитку видів і родів військ Збройних Сил України. Кореспондент АрміяInform поцікавилась, чи не конкуруватимуть ці стратегії між собою за ресурсне забезпечення та чи не є це ризиком з точки зору виконання основного завдання ЗСУ – відбиття масштабної збройної агресії?

Стратегії розвитку видів війська конкуруватимуть за ресурси

– Стратегії розвитку видів Збройних Сил України конкуруватимуть за ресурси і це нормально, адже такі процеси відбуваються в усіх арміях світу. В цьому сенсі нашим основним викликом є найбільш ефективний розподіл тих обмежених ресурсів, що нам виділені. Не існує такого сценарію, щоб грошей вистачало. Єдині країни, в яких немає проблем з оборонним бюджетом – це Сполучені Штати Америки та Саудівська Аравія. В найближчий час пріоритетом будуть Військові-Морські Сили і Повітряні Сили, оскільки наразі з усіх видів вони найменш розвинуті. Проте, якщо говорити про військове будівництво на найближчі 5-10 років та існуючі воєнні загрози, то пріоритетом будуть усі види ЗСУ. Будь-яка прогалина у спроможностях – це те, куди ворог битиме насамперед. Саме тому готуємось до різних сценаріїв розвитку подій, – зазначив у відповідь Андрій Загороднюк.

Нагадаємо: вчора у Міністерстві оборони України проведено брифінг на тему: «Пріоритетні напрямки реформи Міністерства оборони та Збройних Сил України у 2019 – 2020 роках». Під час заходу презентовано одинадцять основних напрямів реформи оборонного відомства та ЗС України, а саме: стратегія оборони, безпека Чорноморського регіону, впровадження стандартів НАТО, озброєння та інноваційні технології, розбудова інфраструктури, професіоналізація та соціальний захист, забезпечення житлом, реформа оборонних закупівель, електронний документообіг, система територіальної оборони, запобігання, виявлення і протидія корупції.

Соломія Подільська

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Публікації