ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Новорічну казку подарували дітям воїнів артисти Військово-музичного центру

Новини Свята та річниці
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Грудня 2019, 11:13

Напередодні найулюбленішого дітьми свята – Нового року, артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗСУ подарували малечі та їхнім батькам чудові театралізовані новорічні ранки й вистави.

Упродовж тижня малеча поринула у Новорічну казку, яку для них підготували військові артисти. Щороку митці з Чернігова приємно дивують глядачів святковими виставами, незмінними учасниками яких є Дід Мороз і Снігуронька.

Як зазначила режисер центру Світлана Філін, до новоріччя артисти готувалися заздалегідь: написали новий сценарій, відпрацювали вокальні й танцювальні номери, пошили святкові костюми. Залу і живу ялинку прикрасили яскравими гірляндами й іграшками.

Під час вистави малюки поринули у подорож казковими стежками. Для того, щоб допомогти Діду Морозу і його чарівній онуці перемогти злих персонажів, їм довелося стати активними учасниками динамічних ігор під керівництвом артистів.

На завершення святкового дійства Дід Мороз і Снігуронька вручили кожній дитині подарунок і привітали з Новим роком.

«Загалом артисти центру організували і провели близько п’ятнадцяти святкових заходів – у Києві, Чернігові та селищах Десна і Гончарівське, – розповів начальник центру підполковник Ігор Кішман. –  А новорічні дарунки та чудові враження від казкових вистав отримали понад півтори тисячі дітей військовослужбовців, учасників бойових дій та ветеранів військової служби. Найближчим часом наш творчий колектив влаштує свято і для малюків з Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Цікава вистава, веселі конкурси і, звісно, гарні новорічні подарунки, до придбання яких долучилися благодійники з-поміж військовослужбовців Чернігівського гарнізону, принесуть наснагу і позитив цим діткам».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Машина врятувала від 155-го снаряда»: «Аякс» — від інтернет-крамниці до навідника авіації над Малинівкою

«Машина врятувала від 155-го снаряда»: «Аякс» — від інтернет-крамниці до навідника авіації над Малинівкою

Власник успішної інтернет-крамниці, а нині «літун» 33-ї окремої механізованої бригади з позивним «Аякс», який у перші дні повномасштабного вторгнення добровільно вступив до ЗСУ, розповів про свій бойовий шлях, порятунок від смерті завдяки автівці та нещодавнє наведення авіації на колону ворожої техніки.

Агент фсб отримав 15 років тюрми за підпали у західних областях України

Агент фсб отримав 15 років тюрми за підпали у західних областях України

За матеріалами СБУ та Нацполіції 15 років тюрми отримав агент фсб, який на замовлення рф займався підпалами.

Окрім Покровська, ворог активно діє поблизу Мирнограда

Окрім Покровська, ворог активно діє поблизу Мирнограда

За останні дні росіяни провели кілька безуспішних спроб атаки на місто з декількох напрямків, використовуючи бронетенхніку та мотоцикли.

Всі завдання щодо дипстрайків до кінця року мають бути повністю реалізовані — звернення Президента

Всі завдання щодо дипстрайків до кінця року мають бути повністю реалізовані — звернення Президента

У своєму вечірньому зверненні Президент України Володимир Зеленський розповів про результати проведеної Ставки, дипломатичну роботу, посилення далекобійних ударів, ситуацію на фронті та енергетику.

Президент та очільник МЗС Естонії обговорили посилення тиску на Росію та  збільшення оборонної допомоги Україні

Президент та очільник МЗС Естонії обговорили посилення тиску на Росію та  збільшення оборонної допомоги Україні

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Естонії Маргусом Цахкною.

Протягом 2025 року затверджено 163 нові нарукавні знаки для військових частин та підрозділів

Протягом 2025 року затверджено 163 нові нарукавні знаки для військових частин та підрозділів

Протягом 2025 року Міністром оборони України та Головнокомандувачем Збройних Сил України затверджено 163 нові нарукавні знаки для військових частин та підрозділів. Зокрема, з початку II півріччя — 62.

ВАКАНСІЇ

Старший стрілець-оператор

від 26000 до 126000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Водій БТР

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Снайпер (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Офіцер запасу морського напрямку

від 30000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець-снайпер

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

--- ---