ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У воїнів ССО буде новосілля

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Грудня 2019, 8:29 4

На території військового містечка в Хмельницькому завершується будівництво гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців однієї з частин Сил спеціальних операцій.

Будівельники вийшли на фінішні роботи. У двох будівлях завершуються внутрішні роботи, монтують освітлювальні прилади. А в третій представники будівельної компанії вже збирають та встановлюють меблі в кімнатах.

‒ У гуртожитках уже підключили всі комунікації: є світло, вода і тепло.    Будівельники розуміють свою відповідальність і працюють інтенсивно, ‒ зазначив головний інженер квартирно-експлуатаційного відділу полковник Володимир Деренівський

Кожен майбутній гуртожиток розрахований на 125 ліжок. Це двоповерхова будівля з блоковою системою на дві кімнати. На блок встановлені душові та туалетні кабіни, бойлер та умивальники. На кожному поверсі є кухня та кімната для прання. Меблі та побутову техніку закуповуватиме оборонне відомство.

Роботи з обладнання гуртожитків йдуть до завершення, і невдовзі військовослужбовці-спецпризначенці отримають можливість розміститись у просторих, світлих та сучасних приміщеннях.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Соціальний захист