ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Оператор радіоелектронних станцій

Рівне
від 22000 до 120000 грн
Військова частина А0532

Вимоги:

 • Перевага надається цивільним громадянам чоловічої статі віком 25−50 років із знанням ПК та базовим поняттям радіоелектроніки;
 • придатні за станом здоров’я;
 • відсутність судимості;
 • відсутність залежності від алкоголю, наркотичних засобів;
 • Запропонуємо посаду після проведення співбесіди. Деталі за вказаним телефоном приймаються у будні дні з 9:00—13:00 та з 14:00—18:00
 • Листування в месенджерах: signal, whatsap
 • Рівненська область.

Умови роботи:

 • офіційне працевлаштування;
 • оплачувальна щорічна відпустка;
 • речове забезпечення;
 • триразове харчування;
 • грошове забезпечення від 22000 до 120000 (в залежності від посади та виконання поставлених завдань)

Обов’язки:

 • відповідальність, вміння швидко приймати рішення;
 • вміння працювати в колективі, дотримуватися розпорядку роботи.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ!

Разом до перемоги. Стань частиною Збройних Сил України, військова частина запрошує до військової служби за контрактом (мобілізацією).

1. Під час укладання першого контракту виплачується одноразова грошова винагорода, у розмірах: Особам рядового складу — 8 розмірів прожиткового мінімуму, яка складає (20 064 гривень). Особам сержантського і старшинського складу — 9 розмірів прожиткового мінімуму, яка складає (22 572 гривні).

2. Отримання підйомної допомоги. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї, яка переїжджає з ним на нове місце служби в інший населений пункт, або у зв’язку з передислокацією військової частини.

3. Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі. Особи сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, направляються на курс військової підготовки за напрямом, що відповідає профілю службової діяльності, з урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності можуть призначатися на посади, що підлягають заміщенню особами молодшого офіцерського складу, з подальшим присвоєнням офіцерського звання.

4. Можливість навчання. Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, — в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

5. Гарантована щорічна основна відпустка. Щорічна основна відпустка надається: із збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення. Також можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів.

6. Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я, а при їх відсутності чи у невідкладних випадках — медична допомога надається державними або комунальними закладами охорони здоров’я за рахунок Міністерства оборони України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

7. Вирішення житлового питання. Постановка на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла. Компенсація витрачених коштів за піднайом житла для усіх категорій військовослужбовців.

8. Пенсійне забезпечення значно вище ніж у цивільному секторі та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку);

9. Соціальний захист сімей військовослужбовців. Дружині (чоловіку) військовослужбовця щорічна основна відпустка за її бажанням надається у зручний для неї (нього) час одночасно із щорічною основною відпусткою військовослужбовця. Місцеві ради надають позачергово місця дітям військовослужбовців, у дитячих закладах за місцем проживання. Дружина (чоловік) військовослужбовця не підлягає звільненню за скороченням штату підприємства незалежно від форм власності.

10. У разі участі в бойових діях, отримання статусу «учасник бойових ді