ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Меркель і Путін обговорили транзит російського газу через Україну та «Північний потік – 2»

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Грудня 2019, 12:22

Лідери Німеччини й Росії поспілкувалися телефоном за підсумками саміту в «нормандському форматі»

Як повідомляє «Українська правда» з посиланням на пресслужбу Кремля, напередодні відбулася телефонна розмова федеральної канцлерки Німеччини Анґели Меркель та президента РФ Путіна. У Путіна заявили, що сторони дали «позитивну оцінку підсумкам саміту, який відбувся в Парижі 9 грудня і на якому були узгоджені деякі кроки з реалізації мінського Комплексу заходів». Кремль називає цей Комплекс заходів «безальтернативною основою врегулювання» конфлікту.

Повідомляється, що співрозмовники обговорили «актуальні для забезпечення енергобезпеки країн Євросоюзу питання співпраці в газовій галузі, зокрема в контексті перспектив транзиту російського природного газу через територію України після 1 січня 2020 року». Указано, що особливу увагу приділено проєкту «Північний потік – 2».

Серед інших питань телефонної розмови згадується «проблематика лівійської кризи». Нагадаємо, що в листопаді АрміяInform розповідала про кремлівський слід у Лівії.

«Відзначено важливість недопущення подальшого загострення ситуації і необхідність відновлення мирного діалогу. Путін підтвердив готовність Росії до продовження сприяння посередницьким зусиллям на цьому напрямку з боку Німеччини і ООН», йдеться в кремлівському повідомленні.

Як підсумок,  «домовлено про підтримку контактів на різних рівнях», зазначили в пресслужбі президента РФ.

Як повідомляла АрміяInform, у законі про оборонний бюджет США передбачені санкції проти проєкту «Північний потік – 2». Очікується, що незабаром їх ухвалять у Сенаті та зможуть принаймні затягнути завершення будівництва невигідного Україні газопроводу.

Нагадаємо, що раніше в грудні Росії обіцяли «пекельні санкції» за посягання на безпеку Америки.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Перехоплювач Sting збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км

Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.

Командири зс рф погрожують розправою своїм бійцям — перехоплення ГУР
Командири зс рф погрожують розправою своїм бійцям — перехоплення ГУР

Воєнна розвідка перехопила розмову російського командира з підлеглими штурмовиками в якій — суцільні погрози розправи за відмову виконувати наказ іти в атаку.

Ворог 13 разів атакував на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 13 разів атакував на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.

Дронарі СБС нанесли ураження по «Куйбишев Азот» у Тольятті
Дронарі СБС нанесли ураження по «Куйбишев Азот» у Тольятті

Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.

Не об’єкт, а гравець: нова геополітична реальність України
Не об’єкт, а гравець: нова геополітична реальність України

Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.

За минулий місяць розміновано близько 900 гектарів: підсумки очищення деокупованих територій
За минулий місяць розміновано близько 900 гектарів: підсумки очищення деокупованих територій

У березні 2026 року підрозділи Міноборони очистили від вибухонебезпечних предметів 876 гектарів територій, звільнених від російських окупантів.

ВАКАНСІЇ
Діловод, військовослужбовець (Excel, Word, IT)

від 20000 до 60000 грн

Слов'янськ

Військова частина А0693

Інженер-електронщик БПЛА, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Навідник зенітного артилерійського відділення в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Водій категорії С

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Токаp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Бойовий медик взводу

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

--- ---