Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Про це кореспондентам Інформагентства АрміяInform повідомили у Центральному управлінні забезпечення пально-мастильними матеріалами Тилу Збройних Сил України.
– Для посилення контролю ведення обліку, списання та використання ПММ опрацьовується впровадження систем відеоспостереження. Вони повинні розміщуватися на заправних пунктах, складах та відділах зберігання пального й інших важливих об’єктах служби, – повідомили в управлінні.
Встановлення нових паливо-роздавальних колонок дозволяє вести щоденний облік ПММ і фіксувати техніку, що заправляється (військовий номер машини, шляховий лист, марку і кількість виданих пально-мастильних матеріалів), із можливістю подальшого контролю за експлуатацією техніки й витратою пального.
Водночас контроль якості пального покладений на Хіммотологічний центр Міністерства оборони, а в районі проведення ООС – на ротаційній основі організована робота рухомих лабораторій.
Ураховуючи те, що обсяги постачання пально-мастильних матеріалів порівняно з минулими роками збільшилися майже в 15 разів, контроль набув ще більшого значення. Якщо 2013-го за централізованими закупівлями у ЗСУ поставлено 9,2 тис. тонн пального, то до кінця цього року планується отримати більше 142 тис. тонн.
Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.
Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.
Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.
У березні 2026 року підрозділи Міноборони очистили від вибухонебезпечних предметів 876 гектарів територій, звільнених від російських окупантів.
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський зустрівся з сержантами й солдатами штурмових та десантно-штурмових підрозділів.
Підрозділи Харківського прикордонного загону продовжують ефективно виконувати бойові завдання на Південно-Слобожанському напрямку.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….