ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ми повинні зберегти Україну для себе й себе для України

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 6 Грудня 2019, 18:55

Сьогодні, 6 грудня, у Рівненському міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди святкування 28-ї річниці Збройних Сил України.

У заході в’язали участь близько трьох сотень військовослужбовців гарнізону, керівництво Рівненської обласної державної адміністрації, обласної ради міста Рівне, волонтери, представники інших військових формувань.

Вітаючи присутніх із професійним святом, командувач військ оперативного командування «Захід» генерал-лейтенант Олександр Павлюк зазначив, що незважаючи на те, що впродовж більше двох десятків років українську армію скорочували, у 2014 році українське військо вистояло, й це спільна заслуга військовослужбовців Збройних Сил України, волонтерів та влади. Ціна збереження територіальної цілісності й недоторканності держави надто велика ‒ тільки з оперативного командування «Захід» впродовж збройної агресії Кремля, виконуючи бойові завдання на сході України, загинули 433 герої. Їхній подвиг повинен бути гідно оцінений.

‒ У своє професійне свято нам є чим пишатися, бо нас чують, з нами рахуються. Україну та її Збройні Сили поважають, бо ворог знає, що в разі активних дій він втратить не тисячі, а то й сотні тисяч життів своїх солдат, ‒ наголосив командувач.

Із нагоди професійного свята за зразкове виконання службових обов’язків, мужність і професіоналізм кращі військовослужбовці оперативного командування отримали відомчі нагороди, грамоти та погони з нагоди присвоєння їм чергових військових звань.

Після завершення урочистої частини відбулась концертна програма за участю представників української естради спільно з громадською організацією «Золоті леви чорної сотні». Свої пісні та музичні композиції виконали заслужені артисти естрадного мистецтва України Божена Дар та Ростислав Кушина, акордеоніст-віртуоз, лауреат міжнародних конкурсів Юрій Дякунчак, а також місцеві творчі колективи.

Варто зазначити, що з нагоди відзначення 28-ї річниці Збройних Сил України відбулись у храмах Рівного відбулись молебні за душі воїнів, які загинули та здоров’я тих, хто нині боронить Вітчизну. Також із метою військово-патріотичного виховання молоді у військових частинах гарнізону для школярів проведено екскурсії.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової
Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової

У м. Бургас (Болгарія) триває чемпіонат Європи U-21 зі стрільби кульової з пневматичної гвинтівки на 10 м.

Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом
Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Чехії Петром Павелом, щоб обговорити військову підтримку нашої країни.

Володимир Зеленський повідомив ключову тему тристоронніх переговорів у Женеві
Володимир Зеленський повідомив ключову тему тристоронніх переговорів у Женеві

На тристоронніх переговорах у Женеві наступного тижня Україна, США та рф обговорять, як працюватиме моніторингова місія у разі припинення вогню.

США пропонують гарантії безпеки на 15 років, Україна хоче на 20-30 років мінімум — Президент
США пропонують гарантії безпеки на 15 років, Україна хоче на 20-30 років мінімум — Президент

Сполучені Штати Америки запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна хоче гарантії безпеки на 20-30 років.

Володимир Зеленський назвав кількість українців в російському полоні
Володимир Зеленський назвав кількість українців в російському полоні

Приблизно 7 тисяч українських військовополонених нараз утримують росіян, Україна — понад 4 тисяч російських полонених.

По $15-20 млн кожен: бійці «Альфа» СБУ знищили у 2025 році половину ворожих ЗРГК «Панцир»
По $15-20 млн кожен: бійці «Альфа» СБУ знищили у 2025 році половину ворожих ЗРГК «Панцир»

Завдяки своїм далекобійним ударам бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ протягом 2025 року зуміли вдвічі скоротили кількість російських зенітних ракетно-гарматн

ВАКАНСІЇ
Стpілець-зенітник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Моторист-рульовий катера

від 21000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Бухгалтер

від 20000 до 23000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Оператор засобів РЕБ, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Молодший інспектор прикордонної служби у Білгород-Дністровський

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

--- ---