ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Чемпіоном світу з кікбоксингу втретє став армієць з Хмельницького

Новини Спорт
Прочитаєте за: 3 хв. 6 Грудня 2019, 18:33

Військовослужбовець окремого полку спеціального призначення заслужений майстер спорту України старший солдат Олександр Ястребов утретє став переможцем чемпіонату світу за версією ВТКА з кікбоксингу у ваговій категорії 63 кг на змаганнях в італійському місті Маріна-ді-Каррада.

Олександр – корінний хмельничанин, кікбоксингом займається з дванадцяти років. Після закінчення  школи вступив на військову службу і ось уже чотири роки спортсмен перебуває у складі легендарного полку.

Чемпіон поділився своїми здобутками і планами спеціально для кореспондента АрміяInform:

Олександре, які враження від чемпіонату світу?

– Я брав участь у трьох чемпіонатах світу. І цьогорічний видався дещо легшим. Поясню чому. У 2017 році, напередодні свого першого чемпіонату світу, на змаганнях з рукопашного бою, зазнав травму плеча. І постало питання – їхати чи ні. Але порадившись з медиками і тренерами, вирішив їхати. До чемпіонату готувався довго, був у чудовій формі, і рік було змарнувати жалко. У всіх десяти поєдинках я переміг. Це неймовірне відчуття. Супротивники дісталися серйозні і титуловані. У фінальному поєдинку дістав ще травму, але ініціативи не впустив. Після чемпіонату зробили операцію і майже пів року тривало відновлення. На чемпіонат цього року їхав уже зі значним досвідом, морально готовий до важких поєдинків. Провів п’ять боїв, і радий тому, що вчергове підтвердив титул і що звучав гімн України.

Чому пов’язав життя з армією і як служба впливає на спортивні результати?

– Ще навчаючись у випускному класі знав, що буду військовим. Уже йшли бойові дії, у Хмельницькому ховали полеглих на Сході земляків. І я як чоловік вважав за обов’язок саме в цей час пов’язати долю з армією. Це мій другий контракт, і я встигаю поєднувати службу і тренування. Тим паче, що особливості нашої професії потребують чудової фізичної підготовки.

В армію прийшов кандидатом у майстри спорту. Нині уже виконав норматив заслуженого майстра спорту України. У нашій частині створені хороші умови для тренувань. І тут я сформувався як досвідчений спортсмен.

На міжнародних змаганнях ти постійно з прапором полку. Звідки походить ця традиція?

– Пишаюсь службою в цій частині. І піднімаючись на найвищу сходинку п’єдесталу з прапором полку, присвячую перемоги побратимам, полеглим на Сході.

Олександре, які маєш спортивні плани?

– Мрію з часом стати професійним спортсменом. Знаю: це дуже важко і відповідально. Це буде з часом, а поки я служу, виконую свої обов’язки, тренуюсь і готуюсь до чергових змагань.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
«На крок попереду ворога»: у Силах оборони розпочав роботу Факультет цифрової трансформації

У Силах оборони розпочав роботу Факультет цифрової трансформації — освітній напрям для фахівців, які впроваджують цифрові рішення у війську.

Громадянин рф готував у Києві теракт, щоб спровокувати паніку серед населення — СБУ
Громадянин рф готував у Києві теракт, щоб спровокувати паніку серед населення — СБУ

Правоохоронні органи викрили в Києві російського агента, який готував теракт, щоб спровокувати паніку серед населення столиці.

«Добили „Славяніна“» — спецпризначенці ГУР уразили останній залізничний пором окупантів у Керчі
«Добили „Славяніна“» — спецпризначенці ГУР уразили останній залізничний пором окупантів у Керчі

Українські спецпризначенці позбавили російські окупаційні війська їхнього залізничного порома в Керченській протоці.

СБС влаштували ворогу «вогняну писанку»: уражено нафтотермінал, «Бук», «Тор» та «Зоопарк»
СБС влаштували ворогу «вогняну писанку»: уражено нафтотермінал, «Бук», «Тор» та «Зоопарк»

Українські БПЛА влаштували на тимчасово окупованих територіях «вогняну писанку» для цілої низки важливих ворожих цілей.

Три етапи, маскування і дрони: як доставляють продукти на передову
Три етапи, маскування і дрони: як доставляють продукти на передову

Процес доставки продуктів для військовослужбовців на фронті є комплексною системою, до якої залучена низка служб.

Українські експерти продовжать працювати на Близькому Сході для забезпечення захисту регіону — Президент
Українські експерти продовжать працювати на Близькому Сході для забезпечення захисту регіону — Президент

Президент України Володимир Зеленський розповів про місію наших військових експертів у низці країн Близького Сходу.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Павлоград

Старобільський РТЦК та СП

Військовослужбовець

від 50100 до 120100 грн

Одеса

Хустський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Начальник медичного пункту 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 28100 до 128100 грн

Володимир, Волинська область

Водій, військовослужбовець

від 24000 до 120000 грн

Тлумач

3 відділ Івано-Франківського РТЦК та СП

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Начальник компресорної станції, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

--- ---