ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Повітряні Сили приймають другий модернізований винищувач

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Листопада 2019, 11:50

Сьогодні інженери та льотчики Повітряних Сил завершують прийомку чергового модернізованого винищувача МіГ-29. Це другий літак, переданий до бойового складу впродовж тижня. Таким чином Держпідприємство «Укроборонпрому» Львівський державний авіаційно-ремонтний завод повністю виконало зобов’язання перед Міністерством оборони України щодо проведення ремонту літаків у 2019 році.

Як повідомили журналісту АрміїInform у Командуванні Повітряних Сил, за обсягом оновлень останні два відремонтовані літаки дещо відрізняються від винищувачів, поставлених раніше. Тут додатково інтегровано рідкокристалічний монітор для виведення параметрів польоту та бортових систем літака.

На дисплей можна виводити й іншу інформацію, що допоможе льотчику ефективніше виконувати бойові завдання в повітрі. До переваг модернізованих МіГ-29 відносять й розширення можливості контролю та реєстрації параметрів технічного стану літака, його двигуна і бортових систем.

Фото Андрія Мурського

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
ДБР передало до суду справу полковника з Одещини, який змушував підлеглих ремонтувати свою квартиру

ДБР передало до суду справу полковника з Одещини, який змушував підлеглих ремонтувати свою квартиру

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо командира однієї з військових частин на Одещині, який, за даними слідства, залучав підлеглих військовослужбовців до ремонту у власній квартирі.

Залетіли — знищили: десантники викрили схованки окупантів

Залетіли — знищили: десантники викрили схованки окупантів

Оператори FPV-дронів 71-ї окремої єгерської бригади ДШВ ЗС України нищать засоби зв’язку російських загарбників та викривають їхні схованки.

«Доїхали на одному колесі»: десантник «Міксер» врятував трьох поранених під час атаки дронів поблизу Курахового

«Доїхали на одному колесі»: десантник «Міксер» врятував трьох поранених під час атаки дронів поблизу Курахового

Молодший сержант Подільської бригади ДШВ Олександр Гуцол, позивний «Міксер», здійснив неймовірну евакуацію під час запеклих боїв за Курахове. Потрапивши під атаку ворожих дронів, він зумів вивезти трьох поранених побратимів на автівці, у якої залишилося лише одне ціле колесо.

Підпалили, зняли, відзвітували — і сіли: суд виніс вироки трьом агентам рф

Підпалили, зняли, відзвітували — і сіли: суд виніс вироки трьом агентам рф

За матеріалами Національної поліції та Служби безпеки України засуджено трьох агентів фсб рф, які вчиняли диверсійні підпали на території Житомирської та Київської областей.

Президенти України й Румунії обговорили посилення оборонної співпраці

Президенти України й Румунії обговорили посилення оборонної співпраці

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Румунії Нікушором Даном і оговорив з ним подальшу оборонну допомогу Україні, потреби в посиленні ППО та важливість ініціативи PURL.

Триколор на даху і авіація у відповідь: 57-ма бригада показала наслідки пропагандистської зухвалості росіян

Триколор на даху і авіація у відповідь: 57-ма бригада показала наслідки пропагандистської зухвалості росіян

Російські окупанти 5 листопада 2025 року оприлюднили відео, на якому нібито встановлювали свій прапор у Вовчанську — у секторі відповідальності 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

ВАКАНСІЇ

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Електрик-моторист в батальйон зв’язку

від 21000 до 50000 грн

Дружківка

Бухгалтер (ФЕС)

від 22000 до 23000 грн

Рівне

Військова частина А0532

Лікар-невропатолог (військова служба)

до 25000 грн

Харків

Державна прикордонна служба України

Водій кат. С, D, Е, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Третя окрема штурмова бригада ЗСУ

Водій-заправник

від 20000 до 20000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

--- ---