ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Найсильніші військові боксери ЗС України служать у Сухопутних військах

30 Листопада 2019, 13:50
Найсильніші військові боксери ЗС України служать у Сухопутних військах

Упродовж трьох днів на Львівщині змагалися найкращі військові боксери.  Чемпіонат Збройних Сил України серед видів та окремих родів військ, а також вищих військових навчальних закладів проходив на базі Національної академії сухопутних військ.

Варто зазначити, що це масштабне спортивне дійство проводиться вперше за понад десять років, а участь у ньому взяли понад сто учасників, серед яких майстер спорту міжнародного класу, дюжина майстрів та 38 кандидатів у майстри спорту України. Всі вони були розділені на тринадцять команд: вісім представляли військові виші, решта – види та окремі роди військ. Суддівство  забезпечували п’ятеро суддів міжнародної категорії, а також  п’ять суддів національної категорії.

– Я щиро переконаний, що завдяки цим хлопцям, які боксували на ринзі, ми неодноразово почуємо Гімн нашої країни на честь їхніх перемог у змаганнях найвищого рівня, – поділився своїми враженнями після одного з боїв  головний суддя змагань майстер спорту з боксу, призер Чемпіонату світу серед військовослужбовців Володимир Кладько.

А чемпіон ЗС України серед ВВНЗ курсант  Володимир Дяк після поєдинку за перше місце розповів:

– Суперник у фінальному бою був гідний. Але я намагаюся ніколи недооцінювати свого візаві й готуюсь до поєдинку дуже ретельно. І тепер пишаюся тим, що приніс свій внесок у скарбничку загальнокомандної перемоги.

За підсумками змагань серед видів та окремих родів військ, третє місце вибороли військовослужбовці десантно-штурмових військ, другими стали представники Сил спеціальних операцій, а переможцями турніру – представники Сухопутних військ ЗС України.

Поміж військових навчальних закладів третю сходинку п’єдесталу пошани посіли вихованці Харківського Національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба, другими стали військовослужбовці Військової академії (місто Одеса). А заслужену перемогу здобули боксери Національної академії сухопутних військ.

Переможців та призерів змагань особисто нагородив начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Руслан Хомчак. Також з успішним виступом на чемпіонаті своїх підлеглих привітали командувачі окремих видів та родів військ.

– Завдяки зусиллям керівництва навчального закладу, надзвичайно кваліфікованої суддівської колегії, яку забезпечила федерація боксу України, змагання пройшли на високому рівні, – зазначає начальник кафедри спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного полковник Сергій Романчук. – І ми надзвичайно пишаємося тим, що наша команда у запеклій боротьбі виборола перше загальнокомандне місце серед вищих навчальних закладів Міністерства оборони. У складі нашої збірної четверо боксерів під час навчання у виші виконали  норматив кандидата у майстри спорту України, ще один став майстром.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Спорт