ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вадим Пристайко розкритикував Apple за «російський» Крим

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 28 Листопада 2019, 11:01

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко розкритикував американську компанію Apple за позначення на її мобільних картах Криму як частини Росії. Про його допис у твіттері з цього приводу повідомляє «Європейська правда».

‒ Дозвольте мені пояснити вашими термінами, — звернувся глава МЗС до акаунту компанії. — Уявіть, ви кричите, що ваш дизайн та ідеї, роки роботи і частина вашого серця вкрадені вашим найгіршим ворогом, а когось байдужого геть не обходить ваш біль. Ось які відчуття бувають, коли ви називаєте Крим російською землею.

Міністр порадив компанії Apple зосередитися на високих технологіях і розвагах. «Глобальна політика не є вашою сильною стороною», — зазначив він.

27 листопада Посольство України звернулося до керівництва американської компанії Apple із закликом виправити некоректне позначення Криму як частини Росії.

Як повідомляється на сторінці посольства у фейсбуку, «українські дипломати також звернули увагу Державного департаменту та інших компетентних відомств США на ситуацію, що склалася»

У пресслужбі МЗС заявили: «Ми припускаємо, що українці не будуть вдячні Apple у цей День подяки. Нагадаймо всі Apple, що Крим — це Україна і він перебуває під російською окупацією, а не під її суверенітетом».

Відреагував на інцидент й очільник литовського МЗС Лінас Лінкявічюс. Він закликав Apple скасувати рішення про позначення на її картах Криму частиною Росії. Про це він написав у Twitter.

“Ми приєднуємось, висловлюючи розчарування підходом Apple до Криму як Росії. Ми закликаємо Apple відмовитися від цієї неосвіченої позиції, оскільки статус-кво в Криму не змінився: його досі окуповує Росія, це земля України, в цій війні досі гинуть люди”, – заявив Лінкявічюс.

АрміяInform нагадує, що раніше в листопаді Apple, після кількамісячних консультацій з Росією, виконала вимоги країни-агресора та почала позначати Крим у своїх застосунках частиною Росії. Саме так окупований РФ тепер відображається на Apple Maps і Weather, якщо переглядати їх із Росії. Для користувачів, IP-адреси яких не належать до російського сегменту мережі, належність Криму не зазначена.

Підготував Олександр Козубенко

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Цифровізація навчальних процесів: у ЗСУ відбувся навчально-методичний збір представників навчальних центрів

Цифровізація навчальних процесів: у ЗСУ відбувся навчально-методичний збір представників навчальних центрів

На фондах одного з навчальних центрів ЗСУ відбувся навчально-методичний збір з метою вироблення єдиних поглядів та підходів щодо застосування технологій під час планування, організації та формування звітності заходів навчання особового складу у навчальних центрах Збройних Сил України.

Унаслідок ударів ворожих FPV на Дніпропетровщині загинула дівчина, поранено чоловіка

Унаслідок ударів ворожих FPV на Дніпропетровщині загинула дівчина, поранено чоловіка

Ворог вдарив FPV-дроном по цивільній інфраструктурі Нікополя.

Прикордонники знищують зв’язок та склади окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

Прикордонники знищують зв’язок та склади окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

Прикордонники-аеророзвідники РУБпАК «Стрікс» знешкодили технічні засоби зв'язку, склади окупантів, та не забули уразити ворожу піхоту.

Володимир Зеленський підписав закон про виплати звільненим з полону захисникам

Володимир Зеленський підписав закон про виплати звільненим з полону захисникам

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо виплат військовослужбовцям, звільненим з полону, які мають захворювання, що потребують тривалого стаціонарного лікування» (№13627).

Окупанти обстріляли Херсон з артилерії, одна людина поранена

Окупанти обстріляли Херсон з артилерії, одна людина поранена

Російські війська вдарили з артилерії по Дніпровському району Херсона.

Президент відзначив захисників України орденами «Золота Зірка»

Президент відзначив захисників України орденами «Золота Зірка»

Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» воїнам Сил оборони України й передав нагороди родинам Героїв України, яким звання присвоєно посмертно.

ВАКАНСІЇ

Розвідник групи спеціального призначення

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

11 окремий батальйон спеціального призначення

Молодший інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Полтава

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України

Водій, водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Діловод в штаб ППО, війскова служба в ЗСУ за контрактом

від 50000 до 70000 грн

Суми

Рекрутинг ППО

Номер обслуги у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Інспектор прикордонної служби, водій

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

--- ---