ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Останній автограф Героя…

12 Жовтня 2019
Останній автограф Героя…

Напередодні свята Дня Захисника України в інтерв’ю для АрміяInform  Анжеліка Рудницька розповіла про зустріч з бійцем, яку запам’ятає на все життя… Пилип Слободенюк – герой, якого співачка останньою тримала за руку, з яким заспівала останню пісню в його житті…

«….Наприкінці концерту завжди співаю пісню «Країно моя». Зазвичай запрошую когось із зали на сцену. Я взяла за руку командира роти і повела за собою. …Ми співали, підтанцьовували… Відчувався неймовірно піднесений настрій. Усі фотографувалися, я роздавала свої листівки з автографами. Підійшов до мене і Пилип. Я думала по автограф, аж ні — він простягнув своє фото, на якому залишив підпис для мене.

За декілька днів я отримала коротке смс: «Пилип — 200», — і земля наче пішла з-під моїх ніг …. Пилип Слободенюк загинув того ж дня… Його дружина і доньки знайшли мене згодом. Обійнявши, його жінка сказала: «Анжеліко, ви остання, хто тримав його за руку…» Знаєте, зустріч із цим чоловіком я запам’ятаю на все життя. І досі не видалила його з друзів у соцмережі, рука не піднімається…»

Ми знайшли одне із останніх фото Пилипа  Слободенюка і автограф, який він залишив на згадку про себе…. Вічна пам’ять герою…..

Стежте за нами в Instagram
Life story, Новини