Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Починаючи з 2017 року, в першу суботу жовтня в Україні відзначають День бійця територіальної оборони. Із цієї нагоди на полігоні поблизу Володимира-Волинського влаштували змагання зі стрільби серед команд підрозділів територіальної оборони з усіх районів області, які прибули на чолі з головами райдержадміністрацій і військовими комісарами. Учасники змагалися на влучність у веденні вогню з ручного кулемета Калашникова, автомата АК-74 та пістолета Макарова.
— Я дякую всім, що ви сьогодні, незважаючи на складні погодні умови, прибули на ці змагання. Бойова підготовка територіальної оборони — це така річ, яка не залежить від погоди, і всі ви це прекрасно розумієте. Я хочу побажати всім нам, щоб у нашій державі запанував мир і щоб навчання, яке ви проходили протягом року, було просто навчанням, а набуті на практиці навички ніколи не доводилося використовувати у бою, — зазначив у своєму вітальному слові заступник начальника управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Волинської ОДА Віктор Шрамко.
За результатами змагань перше місце з вогневої підготовки виборола військова частина тероборони міста Луцька. Друге місце посіла команда Камінь-Каширського РВК. Третє місце та перехідний кубок «Найкращому військовому комісаріату Волинської області з питань організації та підготовки підрозділів територіальної оборони» за підсумками 2019 навчального року здобули представники Володимир-Волинського ОРВК. Також подякою голови Волинської ОДА та перехідним вимпелом «Найкращому підрозділу територіальної оборони Волинської області» нагородили підрозділ ТрО з Ковельського району.
Війна, мов кіноплівка, розділяється на кадри-епізоди, пережиті конкретними людьми.
У перехопленні воєнної розвідки зафіксовано факти системного вбивства російськими командирами власних військовослужбовців.
Адміністрація та медичний персонал лікарень тепер мають достатні підстави для допуску представників служб супроводу до пацієнтів-військовослужбовців.
Пілоти 1-го штурмового батальйону 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка скористалися допомогою вітра у знищенні росіянина.
Проєкти отримають фінансування по програмі ЄС SAFE і передбачають налагодження виробництва дронів на території Румунії у співпраці з українськими компаніями.
Водій, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Київ
21 окремий батальйон спеціального призначення
Військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Кривий Ріг
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
Оператор БПЛА, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Харків
229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО
Пілот, оператор безпілотних авіаційних комплексів
від 20000 до 25000 грн
Київ
Військова частина А4682
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….