ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ВМС ЗС України отримають багатофункціональне аварійно-рятувальне судно «Олександр Охрименко»

29 Серпня 2019
ВМС ЗС України отримають багатофункціональне аварійно-рятувальне судно «Олександр Охрименко»

Сьогодні у Києві відбулося засідання майнової Комісії з розгляду питань щодо розпорядження майном, а саме, передачі зі сфери управління Міністерства інфраструктури до сфери управління Міністерства оборони України багатофункціонального аварійно-рятувального судна «Олександр Охрименко» – про це повідомляє сайт Міністерства оборони України.

За результатами засідання, комісією було прийнято позитивне рішення щодо передачі зазначеної одиниці до складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Передумовами передачі була гостра необхідність у судні подібного класу для вирішення завдань морської оборони та забезпечення дій ВМС ЗС України на морському напрямку у виключній економічній зоні та в зоні національних інтересів України.

— Хочу подякувати Міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну та заступнику міністра інфраструктури України Юрію Лавренюку. Ця важлива для нас подія відбулася завдяки спільним зусиллям та копіткій роботі Командування ВМС, адміністрації морських портів України та керівного складу Міністерства інфраструктури України, — наголосив командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко. — Спільними зусиллями ми робимо Військово-Морські Сили потужнішими, що дає нам змогу і в подальшому стояти на захисті морських рубежів, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, — додав командувач флоту.

За словами начальника пошуково-рятувальної служби управління оперативного (бойового) забезпечення штабу Командування ВМС ЗС України капітана 1 рангу Олексія Нестерова, відповідно до тактико-спеціальних характеристик і можливостей, аварійно-рятувальне судно «Олександр Охрименко» може залучатися до пошуково-рятувального та протимінного забезпечення, проведення водолазних, гідрографічних, науково-дослідницьких та інших спеціальних робіт.

Прес-центр Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини