ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Силах спеціальних операцій визначили найкращий екіпаж БПЛА

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 29 Серпня 2019, 16:58

На Хмельниччині завершилися змагання екіпажів безпілотних авіаційних комплексів Сил спеціальних операцій ЗСУ. Головна мета заходу – відпрацювання різноманітних вправ, які допоможуть виконувати завдання за призначенням у районі бойових дій. Суперництво відбувалося, як за світлої пори доби, так і в ночі, із використанням тепловізійного обладнання. Як повідомив офіцер командування ССО, виклики сьогодення диктують нам активно застосовувати БПЛА.

– Досвід свідчить, що інформацію, яку дає нині година роботи безпілотного авіаційного комплексу, групі підготовлених розвідників треба було б добувати приблизно тиждень. А відтак застосування БПЛА є вкрай важливим для військових підрозділів. Ми використовуємо безпілотники вітчизняного виробництва, які в цілому на даний момент задовольняють наші потреби, – наголосив офіцер.

Участь у змаганнях також взяли фахівці військ радіоелектронної боротьби Збройних Сил України, завдання яких подавити БПЛА.У сучасних війнах і військових конфліктах роль військ РЕБ неухильно зростає. А тому рішення запросити військовослужбовців РЕБ було ухвалено, аби протестувати безпілотні авіаційні комплекси ССО та перевірити професійність операторів.

Загалом суперництво між екіпажами безпілотників пройшло у безкомпромісній боротьбі. Кращий екіпаж відстоюватиме честь ССО на першості Збройних Сил України, який відбудеться уже на початку вересня у Житомирі. Безпілотники ССО захищатимуть минулорічне перше місце на всеармійському конкурсі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Не доїхав до Румунії: прикордонники затримали перевізника ухилянтів

Не доїхав до Румунії: прикордонники затримали перевізника ухилянтів

Офіцери відділу внутрішньої та власної безпеки Чернівецького загону викрили схему переправлення чоловіків до Румунії.

Півторамісячне немовля дістало поранень унаслідок ворожого обстрілу Херсонщини

Півторамісячне немовля дістало поранень унаслідок ворожого обстрілу Херсонщини

Внаслідок російської агресії на Херсонщині загинуло троє людей, ще 11, зокрема півторамісячне немовля, — дістали поранень

Що відбувається під Покровськом? «Тарган» підірвав себе і русню, окупант-невдаха: стрім

Що відбувається під Покровськом? «Тарган» підірвав себе і русню, окупант-невдаха: стрім

Шалені штурми росіян стримують наші бійці на Покровському напрямку. На окремих ділянках нам удалося провести зачистки та просунутися більш ніж на півтора кілометра.

ДОТ Міноборони вперше закуповує модульні бронежилети у розширеній комплектації

ДОТ Міноборони вперше закуповує модульні бронежилети у розширеній комплектації

«Державний оператор тилу» Міноборони України вперше закуповує модульні бронежилети у розширеній комплектації 1–11, що передбачає збільшення площі захисту завдяки додатковим модульним елементам.

40 автомобілів для прикордонників: Кая Каллас передала нову техніку під час візиту до України

40 автомобілів для прикордонників: Кая Каллас передала нову техніку під час візиту до України

Віцепрезидентка Європейської комісії Кая Каллас під час візиту до України взяла участь у церемонії передачі транспортних засобів для Сил оборони.

$15 000 за «тур» до ЄС: у Києві судитимуть групу, що переправляла ухилянтів через Ужгород

$15 000 за «тур» до ЄС: у Києві судитимуть групу, що переправляла ухилянтів через Ужгород

У Києві судитимуть організовану групу на чолі з 53-річним киянином, яка за 10-15 тисяч доларів пропонувала чоловікам призовного віку незаконний трансфер до країн ЄС.

ВАКАНСІЇ

Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Стрілець – Військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Бориспіль

Троїцький ТЦК та СП

Артилерист в ЗСУ

від 35000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Головний сержант-командир установки в/ч А2800

від 23000 до 50000 грн

Радісне, Одеська область

Інспектор прикордонної служби, водій

до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

--- ---