ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Правозахисників із «ДНР» Генпрокуратура офіційно підозрює у створенні терористичних організацій

Новини ООС
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Серпня 2019, 19:15

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру «міністру закордонних справ ДНР», «уповноваженому з прав людини», голові та члену «Громадської організації «Справедливий захист». Їх звинувачують у створенні терористичних організацій. Про це повідомив сьогодні на брифінгу Головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Слідство стверджує, що на окупованих територіях Донецької та Луганської областей були створені терористичні організації — «Спеціальна комісія з фіксації та збору доказів військових злочинів української влади на Донбасі» та «Громадська організація «Справедливий захист». Вони здійснювали протиправну діяльність щодо фіксації й розслідування так званих злочинів геноциду, злочинів проти людяності, військових злочинів, які начебто вчиняють українські військові або українська держава.

— Члени та активісти вказаних організацій беруть активну участь і сприяють діяльності терористичних організацій так званих ДНР/ЛНР, — наголосив Анатолій Матіос.

Наразі ГПУ встановлює причетність Слідчого комітету РФ до злочинів у самоназваних «Л/ДНР».

Слідчі заявляють, що мешканців окупованих територій Донецької та Луганської областей, які постраждали від обстрілів терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР», члени проросійських угруповань через тиск примушували писати заяви про загибель їхніх родичів, отримання тілесних ушкоджень, каліцтв, знищення і пошкодження майна та житла, що буцімто відбулися внаслідок дій ЗСУ.

Зібрані матеріали очільники зазначених організацій використовували для подачі позовних заяв до Міжнародного кримінального суду (МКС) та Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Відповідачем зазначали державу Україна. За період 2018-2019 років від імені мешканців окупованих територій Донеччини до МКС та ЄСПЛ підготовлено і направлено 1539 позовів.

Як повідомив Анатолій Матіос, підписанти цих позовів не підтвердили своє авторство й наголосили про відсутність будь-яких відомостей щодо участі ЗСУ в обстрілах мирного населення.

— 20 серпня 2019 року голові та активному члену «Спеціальної комісії з фіксації та збору доказів військових злочинів української влади на Донбасі», «міністру закордонних справ «ДНР», «уповноваженому з прав людини «ДНР», а також голові та члену ГО «Справедливий захист» повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, ‑ заявив Головний військовий прокурор.

Наразі триває процесуальне документування злочинної діяльності незаконно створених організацій так званих ДНР/ЛНР.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Дронарі вполювали двох окупантів у лісосмузі біля Покровська
Дронарі вполювали двох окупантів у лісосмузі біля Покровська

Двоє окупантів намагалися сховатися в черговому укритті, проте український дрон продовжив їх «супровід», довершивши точним влучанням по їхнім позиціям.

Стріляєш погано — живеш недовго: російські штурмовики не змогли скласти іспит
Стріляєш погано — живеш недовго: російські штурмовики не змогли скласти іспит

Оператори батальйону безпілотних систем «Хижаки висот» 59-ї бригади зробили підбірку уражень ворожих піхотинців, які намагалися відстрілюватися.

Перед судом постане окупант, який розстріляв українського воїна на Сумщині
Перед судом постане окупант, який розстріляв українського воїна на Сумщині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо військовослужбовця зс рф, якого обвинувачують у розстрілі полоненого українського прикордонника.

«Іскандерам» винесли мозок: Генштаб ЗСУ показав ураження важливого заводу у російському Брянську  
«Іскандерам» винесли мозок: Генштаб ЗСУ показав ураження важливого заводу у російському Брянську  

Українське військо завдало успішних ударів ракетами повітряного базування Storm Shadow по брянському заводу мікроелектроніки «Кремній Ел».

Залетів високо, але не далеко: зенітники збили коштовний російський БПЛА
Залетів високо, але не далеко: зенітники збили коштовний російський БПЛА

Бійці 1129-го зенітного ракетного Білоцерківського полку збили рідкісний ворожий розвідувальний дрон «Гранат-4».

$9000 за захворювання і $11 000 за рішення: у Дніпрі викрито організаторку схеми ухиляння
$9000 за захворювання і $11 000 за рішення: у Дніпрі викрито організаторку схеми ухиляння

Повідомлено про підозру колишній військовій, яка запропонувала військовозобов’язаному комплекс послуг за $20 000 для уникнення мобілізації.

ВАКАНСІЇ
Стрілець/чиня-снайпер/ка (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Навідник ЗУ 23-2

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Кулеметник до 189 об ТрО 123 Обр ТрО

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Зв’язківець (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Технік, військовослужбовець

від 20000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики

від 20000 до 75000 грн

Житомир

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

--- ---