ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

24 серпня Гімн України зазвучить у несподіваних аранжуваннях

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Серпня 2019, 17:14

Понад 11 хвилин Гімну відіграє зведений військовий оркестр Збройних Сил України під час Ходи Гідності 24 серпня.

– Цьогорічне святкування Дня Незалежності України вирізнятиметься нетиповим підходом до виконання Гімну України. Святкового дня він прозвучить по-особливому. Зокрема оркестр виконуватиме один із головних державних символів країни близько 11 хвилин у різних інтерпретаціях. Аранжування зробив надзвичайно талановитий та креативний композитор сучасності підполковник запасу Дмитро Баженов, – зазначив головний військовий диригент Збройних Сил України, начальник Військово-музичного управління ЗСУ полковник Володимир Дашковський.

Також оркестр здивує іншими святковими музичними композиціями. Українці почують класичні твори в сучасній обробці та нові марші до військового кроку. Це, за словами диригента, символізує сучасну націю – волелюбну, натхненну, незламну й незалежну.

Під супровід оркестру Хода Гідності пройде до Європейської площі, взнак руху до об’єднаної Європи та близьких нам її цінностей.

Загалом до зведеного військового оркестру ЗС України увійшло понад 160 музикантів, а до оркестрів інших військових формувань – понад 200. Це – потужна творча сила. Тож не пропустіть це грандіозне неповторне дійство й почуєте всі щойно анонсовані музичні новинки у святковій атмосфері!

Фото: Дмитро Юрченко

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Перехоплювач Sting збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км
Перехоплювач Sting збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км

Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.

Командири зс рф погрожують розправою своїм бійцям — перехоплення ГУР
Командири зс рф погрожують розправою своїм бійцям — перехоплення ГУР

Воєнна розвідка перехопила розмову російського командира з підлеглими штурмовиками в якій — суцільні погрози розправи за відмову виконувати наказ іти в атаку.

Ворог 13 разів атакував на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 13 разів атакував на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.

Дронарі СБС нанесли ураження по «Куйбишев Азот» у Тольятті
Дронарі СБС нанесли ураження по «Куйбишев Азот» у Тольятті

Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.

Не об’єкт, а гравець: нова геополітична реальність України
Не об’єкт, а гравець: нова геополітична реальність України

Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.

За минулий місяць розміновано близько 900 гектарів: підсумки очищення деокупованих територій
За минулий місяць розміновано близько 900 гектарів: підсумки очищення деокупованих територій

У березні 2026 року підрозділи Міноборони очистили від вибухонебезпечних предметів 876 гектарів територій, звільнених від російських окупантів.

ВАКАНСІЇ
Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Розвідник – далекомірник

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Оператор відділу розвідки та корегування БпАК

від 50000 до 120000 грн

Тисмениця

Івано-Франківський РТЦК та СП

Оператор систем РЕБ

від 22000 до 22000 грн

Одеса

Військова частина А0528

Заряджаючий, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---