ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Харкові для потреб Збройних Сил України передано 10 відремонтованих танків Т-64БВ

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Серпня 2019, 15:48

Із початку 2014-го у Харкові відремонтовано понад 230 танків типу Т-64 різних модифікацій та Т-80

У Харкові на Державному підприємстві «Харківський бронетанковий завод», що входить до Державного концерну «Укроборонпром», успішно завершено регламентований ремонт та модернізацію 10 танків типу Т-64БВ для потреб Збройних Сил України.

 Ще навесні поточного року ці бойові машини прибули з району проведення бойових дій на Донбасі у досить задовільному стані. Протягом декількох місяців  фахівці підприємства оборонно-промислового комплексу виконали вагомий обсяг робіт: відновили роботу майже усіх систем та агрегатів, замінили несправні прилади, перевірили роботу озброєння, а також встановили сучасні засоби зв’язку, апаратуру супутникової навігації і навіть камери заднього виду.

За словами  керівництва підприємства, з початку 2014-го  харківськими танкоремонтниками вже відремонтовано понад 230 одиниць танків типу Т-64 різних модифікацій та Т-80.

– Танки у нас отримали друге і набагато краще «життя». Адже тепер стали більш ефективнішими в експлуатації, грізними та непереможними у бою. При цьому «вісімдесятки» у нашій країні так ретельно ремонтують тільки на нашому підприємстві, – розповів директор ДП «Харківський бронетанковий завод» Вячеслав Стрелець.

Нині у цехах ремонтують іншу велику групу бронетехніки типу Т-80. Планується, що вже у жовтні, після успішного відновлення і проведення полігонних випробувань, ці танки також направлять до бойових частин Збройних Сил України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога
Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога

Підрозділи Сил оборони України 5-го та у ніч на 6-е березня завдали серії уражень по військових об’єктах противника.

Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі
Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі

До 10 років ув’язнення заочно засуджено самопроголошеного коменданта, який грабував та знущався з місцевих жителів під час окупації Сумщини.

Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території
Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території

Підрозділи Сил оборони України 4-го та у ніч на 5-е березня завдали ураження низці важливих об’єктів противника.

З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив
З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив

У Львівській області викрили двох осіб, які організували втечу військовослужбовця для виїзду за кордон.

Підтверджено ураження двох російських фрегатів у Чорному морі — Генштаб ЗСУ
Підтверджено ураження двох російських фрегатів у Чорному морі — Генштаб ЗСУ

Фрегати чорноморського флоту рф  «адмірал ессен» та «адмірал макаров» були пошкоджені під час атаки 2 березня.

Військам окупантів поставили задачу окупувати Донеччину до початку літа
Військам окупантів поставили задачу окупувати Донеччину до початку літа

Про це йшлося на зустрічі Президента Володимира Зеленського з командирами 11-го й 19-го армійських корпусів.  

ВАКАНСІЇ
Оператор FPV-дрона

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Оператор систем звязку

від 20100 до 120100 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Бухгалтер (матеріальний облік), військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4458

--- ---