ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Теребовлі завершується будівництво казарм покращеного планування для 375 артилеристів

Новини Соціальний захист
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Липня 2019, 12:31

На Тернопільщині у військовому містечку окремої артилерійської бригади ОК «Захід» на завершальній стадії будівництво трьох казарм покращеного планування для військовослужбовців-контрактників.

Уже завершено зовнішні роботи щодо фасаду й облаштування в середині приміщення, так звані внутрішні оздоблювальні роботи – сантехнічні та електромонтажні. На даний час будівельники розпочали встановлювати меблі і приступили до благоустрою території довкола приміщень.

Невдовзі в новенькі будівлі заселяться 375 військовослужбовців-артилеристів.

На зведення трьох казарм покращеного планування із державного бюджету України було виділено майже 44 мільйони гривень.

Нові казарми – це двоповерхові цегляні будівлі покращеного планування із просторими житловими приміщеннями, розділеними на двокімнатні блоки. У кожному блоці є санвузол з душовою кабіною і туалетом. Будівлі збудовані за сучасними технологіями. Кімнати обладнають меблями для кожного військовослужбовця. На кожному поверсі є кухня з індукційними плитами та мікрохвильовками. У побутових кімнатах – пральні машини, сушарки і місця для прасування. В одному блоці проживатимуть до 10 військовослужбовців. Кожна казарма розрахована на 125 осіб.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Військова історія в почесних найменуваннях: 53-тя окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха
Військова історія в почесних найменуваннях: 53-тя окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Почесні найменування пов’язують сучасні військові підрозділи з видатними діячами, місцевостями чи подіями української історії.

Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога
Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога

Підрозділи Сил оборони України 5-го та у ніч на 6-е березня завдали серії уражень по військових об’єктах противника.

Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі
Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі

До 10 років ув’язнення заочно засуджено самопроголошеного коменданта, який грабував та знущався з місцевих жителів під час окупації Сумщини.

Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території
Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території

Підрозділи Сил оборони України 4-го та у ніч на 5-е березня завдали ураження низці важливих об’єктів противника.

З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив
З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив

У Львівській області викрили двох осіб, які організували втечу військовослужбовця для виїзду за кордон.

Підтверджено ураження двох російських фрегатів у Чорному морі — Генштаб ЗСУ
Підтверджено ураження двох російських фрегатів у Чорному морі — Генштаб ЗСУ

Фрегати чорноморського флоту рф  «адмірал ессен» та «адмірал макаров» були пошкоджені під час атаки 2 березня.

ВАКАНСІЇ
Санітарний інструктор

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Київ

118 окрема механізована бригада

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Водій

від 20000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина A7310

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Покровськ

Старобільський РТЦК та СП

Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

--- ---