Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Комітет Верховної Ради із закордонних справ ухвалив рішення про припинення участі української делегації в сесії ПАРЄ до рішення Венеціанської комісії щодо повноважень делегатів від державної думи РФ, обраних, зокрема, і мешканцями Криму. Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв.
Крім цього, комітет рекомендує відновити роботу лише після того, як Росія виконає головні пункти резолюцій ПАРЄ, які є в повній компетенції Ради Європи як організації, що відповідає за права людини, а саме: безумовне звільнення моряків і політв’язнів, забезпечення прав кримських татар в анексованому Криму.
Також комітет рекомендував голові Верховної Ради відкликати запрошення ПАРЄ брати участь у спостереженні за виборами в Україні та відмовитися від участі в конференції голів парламентів в рамках ПАРЄ у вересні та провести відповідні консультації з головами парламентів інших країн-членів Ради Європи, які займають спільну з Україною позицію.
«Рекомендувати МЗС не приймати кандидатуру нового голови офісу Ради Європи в Україні до проведення консультацій з новообраним генеральним секретарем Ради Європи», — йдеться у тексті рішення, яке оприлюднив Володимир Ар’єв.
Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.
Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.
На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.
На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….