Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Прокурори Чернігівщини забезпечили вилучення і передачу для потреб ЗСУ понад 100 тонн продукції підприємства, пов’язаного з резидентами рф та Білорусі.
Про це повідомив Офіс Генерального прокурора України.
Розслідування триває за фактами зловживання владою та фінансування дій, спрямованих проти конституційного ладу і територіальної цілісності України (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 110-2 ККУ).
За даними слідства, керівники виробника профнастилу намагалися приховати продукцію та вивезти її з України, аби уникнути конфіскації. Підприємство поспіхом і незаконно «переписали» на підставну особу, не пов’язану з його діяльністю.
Спроба провалилася. На Чернігівській митниці правоохоронці виявили понад 100 тонн профнастилу. Майно повернули та передали для укріплення оборонних позицій наших військових. Продукція вже надійшла у військові частини Сил оборони.
Це вже не перший епізод у межах провадження: раніше АРМА отримала обладнання підприємства, а частину продукції також спрямовано на потреби української армії.
Як повідомляла АрміяInform, українські активи «вагнерівців» та інших найманців передані до АРМА.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Нацгвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО.
Перші мотиваційні контракти у межах трансформації Сил оборони вже уклали у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців.
Воїни 426-го окремого полку безпілотних систем морської піхоти ЗСУ ведуть професійне полювання на військову техніку та логістику окупантів.
Помічник військового коменданта, військовослужбовець
Запоріжжя
Комендатура військових сполучень Запоріжжя
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…