Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Хакери поширюють серед українських оборонних підприємств електронні листи з тематикою закупівлі БПЛА для несанкціонованого доступу до їх комп’ютерів.
Про це інформує Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.
Для своїх цілей хакери використовують декілька видів шкідливого програмного забезпечення і можуть представлятись працівниками державних органів для підвищення довіри.
«Зловмисники надсилають електронний лист із вкладенням у вигляді ZIP-файлу, що містить PDF-документ з посиланням. Жертві пропонується перейти за посиланням, щоб нібито „завантажити відсутні шрифти“», — пояснюють у Держспецзв’язку.
Зазначено, що у разі переходу за посиланням на комп’ютер жертви завантажується файл «adobe_acrobat_fonts_pack.exe». Це шкідлива програма GLUEEGG, призначена для дешифрування та запуск завантажувача DROPCLUE.
«DROPCLUE здійснює завантаження та відкриття на комп’ютері двох файлів: файлу-приманки у форматі PDF, а також EXE-файлу „font-pack-pdf-windows-64-bit“», — зауважили в Держспецзв’язку.
Цей файл в кінцевому результаті забезпечує завантаження та встановлення легітимної програми для віддаленого управління ATERA.
Так зловмисники отримують можливість несанкціонованого доступу до комп’ютера жертви.
Працівники Держспецзв’язку закликають не завантажувати й не відкривати підозрілі файли.
Як повідомляла АрміяInform, волонтерська хакерська спільнота та кіберфахівці ГУР атакували близько 100 вебресурсів у просторі держави-агресорки росії.
Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Розвідник у розвідувальний взвод
від 25000 до 125000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….