ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У морпіхи не візьмуть — на Дністрі виловили ухилянта, який тонув  

Новини
16 Липня 2024, 14:41
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Вінниччині під час патрулювання державного кордону прикордонники Могилів-Подільського загону помітили чоловіка, який намагався вплав через Дністер дістатись до берега Молдови. 

Про це повідомила 16 липня Державна прикордонна служба України.

Чоловік швидко стартонув, але потрапив у швидку течію та втрачав сили. Підпливши ближче, прикордонники витягли чоловіка з води та надали першу необхідну допомогу.

Плавцем виявився 32-річний мешканець Могилів-Подільськогої громади. При собі чоловік мав документи та телефон, які завбачливо обмотав плівкою та прив’язав до тіла.

За спробу незаконного перетинання кордону на порушника складено протокол про вчинення правопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справу скеровано до суду.

Нагадаємо, 16 липня минає термін, протягом якого українці та українки повинні були оновити свої військово-облікові дані згідно з чинним законодавством.

У Міноборони пояснили, що оновлення даних не вимагає проходження ВЛК.

АрміяInform зазначає, що краще не порушувати закон, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ чи рекрутинговими центрами.

 


«На трьох колесах проїхав близько 15 км»: як доставляють життєво необхідні вантажі військовим
«На трьох колесах проїхав близько 15 км»: як доставляють життєво необхідні вантажі військовим

Кілька років тому наземні роботизовані комплекси здавалися технологією майбутнього, а тепер ними доставляють необхідні речі військовим й евакуюють поранених.

Знекровлення логістики ворога: представник компанії-виробника про те, як програма Міноборони змінює ринок ударних БПЛА середнього радіуса
Знекровлення логістики ворога: представник компанії-виробника про те, як програма Міноборони змінює ринок ударних БПЛА середнього радіуса

Знищення логістики противника на оперативній глибині стає одним із ключових напрямів розвитку українських безпілотних спроможностей.

Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Тракторист, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

Olx Сержант-інструктор навчальної роти

від 25000 до 55000 грн

Раденськ, Херсонська область

WorkUa Зам. командира роти з виховної роботи

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Olx Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Зенітник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Olx Офіцер групи виявлення и припинення злочинів

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

ПУБЛІКАЦІЇ