Як наголошено на офіційному ресурсі Командування ОЗС НАТО з питань трансформації, Спільний центр аналізу, підготовки та освіти JATEC, а саме так розшифровується ця…
За ініціативи Мінветеранів Уряд удосконалив спосіб організації та надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей.
Про це повідомляє Мінветеранів.
4 грудня 2023 року на черговому засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову № 1270, якою вносяться зміни до Порядків та умов надання безоплатної психологічної допомоги (постанови КМУ № 497 від 12 липня 2017 року та № 1338 від 29 листопада 2022 року).
Йдеться про збереження та відновлення психічного здоров’я осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей таких осіб, постраждалим учасникам Революції Гідності та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Розроблений фахівцями Міністерства у справах ветеранів України документ удосконалює спосіб організації та надання послуг із психологічної допомоги, підвищує доступність, ефективність та результативність послуг у сфері охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.
Крім того, розширено географію послуг при зменшенні потреби у ресурсах, забезпечено доступість послуг для отримувача, впровадження електронних ресурсів в організацію надання відповідних послуг, дотримання принципу наступності в наданні послуг (можливість перенаправлення отримувача послуг між відомствами, рівнями та інституціями).
Також Постанова № 1270 дозволить забезпечити швидкий та безкоштовний доступ до кваліфікованої психологічної допомоги для ветеранів і членів їхніх сімей з метою подолання наслідків стресу та покращення стресостійкості, забезпечити профілактику виникнення та загострення психічних розладів, підвищити рівень якості життя цільових категорій отримувачів послуг.
Своєю чергою Мінветеранів здійснюватиме відшкодування вартості наданих послуг із психологічної допомоги на підставі поданих в установленому порядку звітів про послуги, які надані у звітному періоді відповідно до укладених договорів в межах бюджетних асигнувань, передбачених на відповідний період, та актів наданих послуг на рахунки суб’єктів надання послуг, зазначені у договорах про відшкодування вартості послуг.
@armyinformcomua
Викрито керівників двох оборонних держпідприємств, які організували схему фіктивного працевлаштування для подальшого бронювання від мобілізації.
Бійці 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочан «Спартан» Нацгвардії відзначилися на Покровському напрямку.
Професійна зачистка росіян у Куп’янську. Піхотинці 41 механізованої бригади ліквідували двох окупантів, які ховалися в приватному будинку.
Міноборони пояснює, хто саме має право на цю пільгу, на які кредити вона не поширюється та які документи потрібні для її оформлення.
18 лютого відбувся черговий раунд тристоронніх переговорів у форматі Україна–США–РФ. Робота була інтенсивною і предметною.
Бійці 25-ї повітрянодесантної Січеславської бригади евакуювали половецьких баб XI–XIII ст. — унікальні кам’яні пам’ятки степової доби.
Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів
від 24000 до 124000 грн
Мукачево
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада
Як наголошено на офіційному ресурсі Командування ОЗС НАТО з питань трансформації, Спільний центр аналізу, підготовки та освіти JATEC, а саме так розшифровується ця…