ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Посольство США закликало Росію припинити окупацію Криму та відступити з Донбасу

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Вересня 2020, 11:13

У Міжнародний день миру посольство США в Українці звернулось до Росії із закликом «припинити окупацію Криму, відступити з Донбасу та припинити агресію проти України».

Про це заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін у відеозверненні, оприлюдненому на Фейсбук-сторінці посольства США.

«У Міжнародний день миру ми закликаємо Росію зробити вибір на користь миру. Українці, як і люди в усьому світі, хочуть прожити своє життя в мирі та з повним визнанням своїх людських прав. Поки Росія не припинить конфлікт, який вона спричинила та підтримує на Донбасі, і повністю не вийде з Донбасу та Криму, українці не можуть насолоджуватися миром, на який заслуговують. Росія повинна також звільнити всіх українців, яких вона незаконно ув’язнила у покарання за їхню мирну незгоду. США залишаються повністю відданими дипломатичним зусиллям для припинення створеного Росією конфлікту на сході України та окупації Криму. Ми разом з українським народом підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність України», – зазначила Крістіна Квін.

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
15 років тюрми: у Дніпрі засудили чоловіка, який інформував ворожі спецслужби про розміщення літаків ЗСУ

15 років тюрми: у Дніпрі засудили чоловіка, який інформував ворожі спецслужби про розміщення літаків ЗСУ

Суд визнав винним мешканця міста Дніпро у державній зраді, несанкціонованому поширенні інформації про розташування Збройних Сил України, а також у виправдовуванні, визнанні правомірною та запереченні збройної агресії рф проти України (ч. 2 ст. 111, ч. 2 ст. 114-2, ч. 1, 3 ст. 436-2 КК України).

Десантно-штурмові війська першими впроваджують систему «Імпульс»

Десантно-штурмові війська першими впроваджують систему «Імпульс»

Десантно-штурмові війська ЗСУ стануть першим родом військ, де буде повністю розгорнута цифрова система «Імпульс» для обліку військовослужбовців.

Сили оборони не дали ворожій ДРГ створити плацдарм для форсування Осколу — кадри з GoPro

Сили оборони не дали ворожій ДРГ створити плацдарм для форсування Осколу — кадри з GoPro

Українські захисники не дали ворожій диверсійно-розвідувальній групі створити плацдарм для подальшого форсування російськими окупаційними військами річки Оскіл на Лиманському напрямку.

Українські військові зірвали атаку росіян на Шахове: знищено 9 і пошкоджено 4 бронемашини

Українські військові зірвали атаку росіян на Шахове: знищено 9 і пошкоджено 4 бронемашини

Вранці 16 жовтня підрозділи Сил оборони України, зокрема артилерійські розрахунки бригад Збройних Сил та Національної гвардії України, а також екіпажів Сил безпілотних систем, відбили масовану механізовану атаку російських військ на селище Шахове на Добропільському напрямку.

На фронті сьогодні понад 60 бойових зіткнень: Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на напрямках

На фронті сьогодні понад 60 бойових зіткнень: Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на напрямках

Від початку доби ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони України.

У Національному університеті оборони обговорили формування Штурмових військ

У Національному університеті оборони обговорили формування Штурмових військ

У Національному університеті оборони України відбувся науково-практичний семінар, на якому представники різних родів і видів військ, досвідчені бойові командири та науковці обговорили процес та проблеми формування штурмових військ у складі Сухопутних військ ЗСУ

ВАКАНСІЇ

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Начальник РЛС радіотехнічні війська

від 20000 до 50000 грн

Дубровиця

Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Оператор-дешифрувальник (БПЛА)

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Старший стрілець

від 21000 до 22000 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Юрист у ЗСУ

від 22000 до 120000 грн

Гусятин

Перший відділ Чортківського РТЦК та СП (Гусятин)

--- ---