ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Суверенні російські активи в ЄС залишаються знерухомленими, триває робота над репараційним кредитом

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Грудня 2025, 9:59
Ілюстративне фото

Рішення Європейської Ради надати Україні 90 млрд євро на 2026–2027 роки — ключовий крок для зміцнення нашої стійкості в умовах війни.

Про це йдеться у заяві Прем’єр-міністерки Юлії Свириденко в телеграм-каналі.

«Ми щиро вдячні нашим партнерам за це рішення та їхню підтримку. Рішення забезпечує стабільність державних фінансів, підтримку оборони й критичних функцій держави та посилює довіру міжнародних партнерів», — зазначила вона.

Юлія Свириденко підкреслила, що російські суверенні активи і далі залишаються знерухомленими, а робота над репараційним кредитом триває — відповідно до права ЄС та міжнародного права.

«Наш принцип залишається незмінним: агресія росії має фінансову ціну і росія має її заплатити», — наголосила очільниця уряду.

Як повідомляла АрміяInform, лідери Європейського Союзу ухвалили рішення щодо надання Україні фінансової підтримки обсягом 90 млрд євро на 2026–2027 роки.

Кошти будуть надані у вигляді безвідсоткової позики, яка прив’язана до майбутніх репарацій від російського агресора. Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн пояснила, що ця позика не стане тягарем для бюджету України і її потрібно буде погасити лише тоді, коли Київ отримає репарації.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Командиру не потрібен детальний наказ» — головний сержант ЗСУ пояснив філософію Mission Command

«Командиру не потрібен детальний наказ» — головний сержант ЗСУ пояснив філософію Mission Command

Філософія Mission Command у війську — це не інструкція і не набір наказів, а система довіри, відповідальності й дисциплінованої ініціативи. Командир має визначити намір і мету, а не детально розписувати кожен крок виконання.

В Україну повернули 1003 тіла загиблих військових — розпочато процедури ідентифікації

В Україну повернули 1003 тіла загиблих військових — розпочато процедури ідентифікації

Сьогодні в межах репатріаційних заходів в Україну повернули 1003 тіла, які, за твердженням російської сторони, належать українським військовослужбовцям.

Серебрянка і Дронівка під контролем ЗСУ: заяви про «захоплення» — фейк

Серебрянка і Дронівка під контролем ЗСУ: заяви про «захоплення» — фейк

Сили оборони України утримують позиції в межах Серебрянки та Дронівки, а також на прилеглих рубежах. Інформація про нібито захоплення цих населених пунктів противником не відповідає дійсності.

Шахраї з ШІ полюють на родини Захисників: створюють фейкові «кадри з полону»

Шахраї з ШІ полюють на родини Захисників: створюють фейкові «кадри з полону»

В Україні зафіксували зростання шахрайських схем, у яких зловмисники використовують штучний інтелект, щоб маніпулювати родинами українських військових і виманювати гроші або персональні дані.

Міноборони тестує систему «Майно» у військових частинах — Денис Шмигаль

Міноборони тестує систему «Майно» у військових частинах — Денис Шмигаль

Міністерство оборони України розпочало тестування цифрової системи «Майно», яка має спростити облік військового майна у підрозділах та зменшити навантаження на службовців забезпечення.

Під електродугою — до бою: як «залізні чаклуни» готують техніку на передовій

Під електродугою — до бою: як «залізні чаклуни» готують техніку на передовій

У прифронтовій смузі ремонтно-відновлювальний батальйон 3-ї окремої важкої механізованої Залізної бригади безперервно відновлює й модернізує бронетехніку, готуючи її до повернення в бій.

ВАКАНСІЇ

Водій категорії C, D (військова техніка)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

230 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Бойовий медик взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Технік із системного адміністрування

від 21000 до 51000 грн

Чернігів

Чернігівський зональний відділ ВСП

Інженер-електронік

від 16000 до 19000 грн

Львів

4762 військове представництво МОУ

Служба в ЗСУ (не чекай на повістку, а дій сам)

від 20100 до 130000 грн

Херсон, Херсонська область

Навідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---