Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
СБУ затримала в Чернівцях російського агента, який коригував ракетні удари по місту та відкрито радів загибелі цивільних.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
35-річний місцевий житель ховався від мобілізації, але добровільно працював на ворога: він наводив російські ракети на стратегічні об’єкти та публічно схвалював липневий обстріл Чернівців, під час якого загинули мирні мешканці.
Головним завданням інформатора була підготовка нових ударів по місту. Він особисто обходив території та передавав росіянам дані про:
«Отримані дані він систематизував у „звіти“ та надсилав у спеціально створений рашистами чат-бот», — зазначили в СБУ.
За даними слідства, його завербували через Telegram. У забороненій в Україні соцмережі «ВКонтакте» він постійно виправдовував агресію рф і схвалював обстріли Чернівців.
«Він відкрито радів комбінованому удару росіян по місту в липні цього року, коли загинули та отримали поранення цивільні», — повідомили в спецслужбі.
Під час обшуків в агента вилучили креслення об’єктів, смартфон та російську символіку. Затриманому повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) та виправдовуванні агресії рф. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Як повідомляла АрміяInform, правоохоронні органи запобігли в Запоріжжі вбивству російським агентом бійця елітного розвідпідрозділу Десантно-штурмових військ ЗСУ.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка розповіли про марну спробу росіян кинути в бій резерви.
Пілоти підрозділу The Ravens 129-ї важкої механізованої бригади уразили важку вогнемету систему залпового вогню противника «Сонцепьок».
Пілоти аеророзвідки штурмового батальйону «Морок» 225-го штурмового полку зафіксували російського піхотинця, який порпався у речах загиблих окупантів.
Оператори СБС в ніч на 5 квітня завдали ударів по порту Приморськ у Леніградській області та нафтопереробному заводу у місті Кстово Нижнєгородської області.
Пілоти 46-ї аеромобільної Подільської бригади уразили велику кількість росіян, серед яких було справжнє диво.
Пілоти 3-ї важкої механізованої Залізної бригади зафіксували факт вбивства росіянами власних солдатів, які ішли здаватися.
Стрілець, помічник гранатометника, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Дніпро, Дніпропетровська область
Діловод, військовослужбовець
від 21000 до 50000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Снайпер до 86 окремого батальйону ТрО
від 20000 до 120000 грн
Деражня
Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….