ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«„Тягни-штовхай“ повсякденно і повсюди»: у ВМС прокоментували останні удари по окупованому Криму

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Жовтня 2025, 16:08

Знищення трьох РЛС та десантного катера противника в окупованому Криму — це елемент великої гри, в яку ЗСУ грають із ворогом. Ворог намагається протидіяти і відповідати.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» говорив речник Військово-Морських Сил ЗСУ, капітан 2 рангу Дмитро Плетенчук.

За його словами, ворог постійно втрачає в Криму «доволі дороге обладнання, яке фактично є штучним». І це в будь-якому разі неприємно для них. Крім того, плани щодо ударів по пунктах дислокації, базування, комунікаціях починаються зі знищення засобів протиповітряної оборони. І удари по РЛС — це цілком логічні дії, «як книжка каже».

«Гра „тягни-штовхай“. На полі бою цей „тягни-штовхай“ відбувається повсякденно і повсюди. І на суходолі, і в морі. Ми шукаємо свій спосіб впливу на ворога. Зараз способи контролю акваторії — це морські дрони та ракетне озброєння. Ворог намагається від них захиститися, якось протидіяти. В той самий час ворог шукає теж способи, як дошкуляти нам. Ми, відповідно, вчасно маємо на них відреагувати», — зазначив зазначив Дмитро Плетенчук.

Раніше АрміяInform показувала, як у Криму бійці спецпідрозділу Головного управління розвідки МОУ «Примари» уразили три радіолокаційні станції й десантний катер росіян.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Агент фсб отримав 15 років тюрми за підпали у західних областях України

Агент фсб отримав 15 років тюрми за підпали у західних областях України

За матеріалами СБУ та Нацполіції 15 років тюрми отримав агент фсб, який на замовлення рф займався підпалами.

Окрім Покровська, ворог активно діє поблизу Мирнограда

Окрім Покровська, ворог активно діє поблизу Мирнограда

За останні дні росіяни провели кілька безуспішних спроб атаки на місто з декількох напрямків, використовуючи бронетенхніку та мотоцикли.

Всі завдання щодо дипстрайків до кінця року мають бути повністю реалізовані — звернення Президента

Всі завдання щодо дипстрайків до кінця року мають бути повністю реалізовані — звернення Президента

У своєму вечірньому зверненні Президент України Володимир Зеленський розповів про результати проведеної Ставки, дипломатичну роботу, посилення далекобійних ударів, ситуацію на фронті та енергетику.

Президент та очільник МЗС Естонії обговорили посилення тиску на Росію та  збільшення оборонної допомоги Україні

Президент та очільник МЗС Естонії обговорили посилення тиску на Росію та  збільшення оборонної допомоги Україні

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Естонії Маргусом Цахкною.

Протягом 2025 року затверджено 163 нові нарукавні знаки для військових частин та підрозділів

Протягом 2025 року затверджено 163 нові нарукавні знаки для військових частин та підрозділів

Протягом 2025 року Міністром оборони України та Головнокомандувачем Збройних Сил України затверджено 163 нові нарукавні знаки для військових частин та підрозділів. Зокрема, з початку II півріччя — 62.

Про ситуацію на Олександрівському напрямку повідомила 110-та бригада

Про ситуацію на Олександрівському напрямку повідомила 110-та бригада

110-та окрема механізована бригада заявила, що Єгорівка залишається під контролем Сил оборони.

ВАКАНСІЇ

Психолог в бойову бригаду ( Служба за контрактом ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Розвідник розвідувального взводу

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Механік-водій (БМП)

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Радіотелефоніст мінометної батареї, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Лікар-травматолог

від 21000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

--- ---