Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Анна та Марина давно були дотичні до ДПСУ. Анна — була цивільним працівником, у Марини — служив коханий. Але вони прийняли рішення повноцінно стати до лав Державної прикордонної служби.
Про це розповіли на Телеграм-каналі ДПСУ.
До підрозділів ДПСУ долучається велика кількість жінок на добровільних засадах. І разом з чоловіками вони проходять базову загальновійськову підготовку.
Вона нічим не відрізняється від підготовки чоловіків, тому що посадові обов’язки, які вони будуть виконувати — ідентичні. І саме якісна підготовка — запорука успішного виконання завдання.
Звісно, інколи виникають й певні труднощі.
«Спочатку була така невпевненість. Але пару пострілів, і все пройшло. Нас підтримують. Звісно інколи кажуть, що жінкам в армії не місце. Але, в основному, підтримують», — розповідає Анна, прикордонниця з Сумщини.
Вона працювала в ДПСУ 5 років, але на цивільній посаді. Після того як бачила на власні очі віроломство росіян — вирішила також підписати контракт.
«Я пам’ятаю, як я перший раз одягала бронежилет. Я його не могла швидким скидом зняти. Мені з ним допомагали, одягали», — каже Марина.
Вона 9 років жила за кордоном, працювала нянею. Повернулась, бо її чоловік – прикордонник і зараз на передовій.
@armyinformcomua
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.
Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.
від 25000 до 25000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…