ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Гусеничний робот-логіст посилить можливості наших захисників

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Липня 2025, 15:01

Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних Силах України наземний роботизований комплекс «Лютік».

Про це повідомили у Головному управлінні забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння і військової техніки.

Створений на українському підприємстві «Лютік» має компактні розміри: його можна транспортувати на автомобільному причепі або навіть у кузові військового пікапа чи мікроавтобуса.

Попри компактні габарити, може перевозити до чверті тонни вантажу. Роботизована платформа має герметичний корпус, ізольований від впливу пилу та вологи.

Фото надані виробником

НРК може працювати за широкого діапазону температур навколишнього середовища. Тяглове зусилля електродвигуна та гусеничне шасі наземного робота дозволяють йому рухатись бездоріжжям, трясовинами, піщаними насипами, долати неглибокі канави та невисокі вертикальні перешкоди.

Компактний «Лютік» може виконувати широкий спектр завдань. Зокрема, логістичних: перевезення вантажів, особового складу, евакуації поранених тощо. Водночас його можна використовувати і як рухому платформу для бойових модулів.

Як повідомляла АрміяInform,  Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до використання безпілотний FPV-авіакомплекс «Генерал Черешня».

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Щось доніс, вмер, а наступні підібрали» — у Вовчанську ворог використовує тактику «мулів і трасерів»

«Щось доніс, вмер, а наступні підібрали» — у Вовчанську ворог використовує тактику «мулів і трасерів»

На Південно-Слобожанському напрямку, у Вовчанську і в населених пунктах поряд, у смузі відповідальності 57-ї окремої мотопіхотної бригади, тривають щоденні штурмові дії росіян. Ворог намагається захопити позиції, застосовує тут і авіацію, і артилерію.

Попереджав про перевірки ТЦК: жителя Волині засудили за перешкоджання ЗСУ

Попереджав про перевірки ТЦК: жителя Волині засудили за перешкоджання ЗСУ

На Волині суд виніс вирок чоловікові, який систематично поширював інформацію про пересування військовослужбовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Україна вдруге за рік прийняла генерального директора Міжнародного військового штабу НАТО

Україна вдруге за рік прийняла генерального директора Міжнародного військового штабу НАТО

У Києві відбувся другий цього року візит генерального директора Міжнародного військового штабу НАТО генерал-лейтенанта Ремігіюса Балтренаса.

Затримано агента рф, який намагався облаштувати «відеопастки» на автотрасах Дніпра, щоб шпигувати за колонами ЗСУ

Затримано агента рф, який намагався облаштувати «відеопастки» на автотрасах Дніпра, щоб шпигувати за колонами ЗСУ

Контррозвідка СБУ затримала на Дніпропетровщині ще одного російського агента. Зловмисник відстежував кількість та види військової техніки Сил оборони, яка рухалась у напрямку передової.

«Командиру не потрібен детальний наказ» — головний сержант ЗСУ пояснив філософію Mission Command

«Командиру не потрібен детальний наказ» — головний сержант ЗСУ пояснив філософію Mission Command

Філософія Mission Command у війську — це не інструкція і не набір наказів, а система довіри, відповідальності й дисциплінованої ініціативи. Командир має визначити намір і мету, а не детально розписувати кожен крок виконання.

В Україну повернули 1003 тіла загиблих військових — розпочато процедури ідентифікації

В Україну повернули 1003 тіла загиблих військових — розпочато процедури ідентифікації

Сьогодні в межах репатріаційних заходів в Україну повернули 1003 тіла, які, за твердженням російської сторони, належать українським військовослужбовцям.

ВАКАНСІЇ

Санінструктор в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Командир відділення у військову частину А4935

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Механік-водій БТР/БМП

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Водій, військовий

від 20000 до 120000 грн

Харків

226 окремий батальйон 127 ОБр Сухопутних Військ ОК Північ

Дешифрувальник БпЛА

від 21000 до 121000 грн

Дубно

130орб

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

--- ---