ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Обіцяли підробити медичні документи й статус у Резерв+: на Дніпропетровщині викрили шахраїв

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Липня 2025, 19:28

У Кривому Розі повідомили про підозру лікарці та її спільнику, які обіцяли підробити медичні документи і статус в застосунку Резерв+.

Про це повідомили у Спецпрокуратурі Східного регіону 11 липня.

За даними слідства, лікарка однієї з медичних установ Кривого Рогу запропонувала громадянину за 2500 доларів США допомогти в оформленні статусу інвалідності для його родича.

«Насправді ж, отримавши зазначену суму, не мала наміру здійснювати жодних офіційних дій, діючи з корисливою метою», — заявили правоохоронці.

Крім того, у змові зі знайомим зловмисники через посередника отримали 6 000 доларів США за «допомогу» особі, оголошеній у розшук, у зміні даних у додатку Резерв+ та зняття з розшуку.

За процесуального керівництва Криворізької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону повідомлено про підозру лікарці та її спільнику за фактами шахрайства та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 190, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 369-2 КК України).

Підозрюваних затримано та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент відвідав десантників 25-ї бригади та обговорив ситуацію поблизу Покровська

Президент відвідав десантників 25-ї бригади та обговорив ситуацію поблизу Покровська

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з десантниками 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади та відзначив їх державними нагородами.

Генштаб ЗСУ: на Слов’янському напрямку Сили оборони відбили 12 атак рф

Генштаб ЗСУ: на Слов’янському напрямку Сили оборони відбили 12 атак рф

Загалом від початку доби відбулося 103 бойові зіткнення.

«Гарно горять, коли потрапляє кумулятивний снаряд»: росіяни женуть вперед піхоту «Мавіками»

«Гарно горять, коли потрапляє кумулятивний снаряд»: росіяни женуть вперед піхоту «Мавіками»

На Краматорському напрямку ворог продовжує атакувати піхотою. Оборонці очікують на механізовані штурми ближче до середини зими.

Затримано підполковника, якого підозрюють у переправленні ухилянтів до Європи

Затримано підполковника, якого підозрюють у переправленні ухилянтів до Європи

За процесуального керівництва Закарпатської спецпрокуратури у сфері оборони Західного регіону викрито заступника начальника одного з військових представництв Міністерства оборони України, який організував незаконне переправлення чоловіків призовного віку за межі України.

Дешеві фокуси: окупанти створюють фейкові інфоресурси для дискредитації підрозділів ГУР

Дешеві фокуси: окупанти створюють фейкові інфоресурси для дискредитації підрозділів ГУР

У намаганні протидіяти зростанню спротиву кремлівському режиму всередині рф російські спецслужби повернулися до своїх звичних методів боротьби — створення фейків і дезінформації.

«Помітили — вдарили»: Signum знищив ворожого мотоцикліста, квадроцикл і групу піхоти

«Помітили — вдарили»: Signum знищив ворожого мотоцикліста, квадроцикл і групу піхоти

На Лиманському напрямку пілоти батальйону Signum провели успішну серію ударів, знищивши ворожу піхоту та техніку, зокрема мотоцикл і квадроцикл.

ВАКАНСІЇ

Демінер

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Розвідник – номер обслуги 155 окремого батальйону ТрО

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Інспектор прикордонної служби, водій

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Робота в лавах ЗСУ за КОНТРАКТОМ

від 20000 до 120000 грн

Гусятин

Гусятинський ТЦК та СП

Старший бойовий медик

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Служба в ЗСУ (не чекай на повістку, а дій сам)

від 20100 до 130000 грн

Херсон, Херсонська область

--- ---