У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…
У бойовій системі DELTA запустився новий модуль Target Hub для планування й керування вогневою роботою підрозділів. Розробка дає змогу просто та зручно створювати й призначати цілі, обмінюватися ними, додавати їх з цифрової мапи тощо.
Про це інформує 12 лютого Міністерство оборони України.
Інтерфейс та функціональність Target Hub розроблені таким чином, щоб спростити координацію вогню у підрозділі, забезпечити ефективну взаємодію між розвідкою, управлінням та іншими напрямами, зменшити ризик помилок і підвищити оперативність ухвалення рішень.
Заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко розповіла, що Target Hub має покращити взаємодію між сусідніми підрозділами.
«Модуль показує, які цілі вже опрацьовуються, що допомагає уникнути дублювання зусиль та підвищує результативність ударів по противнику. Завдяки йому можна визначити пріоритетність цілей, значно покращити управління та ухвалювати оперативні й обґрунтовані рішення на полі бою», — зазначила вона.
Target Hub вже інтегрований у DELTA разом із цифровою мапою Monitor.
«Надалі модуль інтегрується з іншими компонентами екосистеми, як-от Mission Control, Vezha та Element. Таке поєднання інструментів забезпечує повну синхронізацію даних та підвищить ефективність виконання завдань на всіх рівнях», — йдеться в повідомленні.
Створений модуль став продуктом співпраці Центру інновацій та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони України, Центру масштабування технологічних рішень і 69-го Окремого спеціального центру електронної підтримки, які втілили запит користувачів.
Експертами й консультантами розробки Target Hub стали бойові підрозділи, зокрема 3-тя окрема штурмова бригада, 45-та окрема артилерійська бригада й тактична група «Авдіївка».
Як повідомляла АрміяInform, у застосунку для військових «Армія+» запрацював звіт про ураження ворожих обʼєктів, що дозволяє цифровізувати та впорядкувати щоденну подачу даних про результати бойових дій у війську.
@armyinformcomua
До повномасштабного вторгнення боєць із позивним «Дубас» був чемпіоном України з Dota 2, а тепер здійснює десятки бойових вильотів щодня і до тисячі запусків за місяць.
Європейська Рада запровадила санкції проти п’ятьох фізичних осіб та чотирьох організацій, причетних до підтримки тіньового флоту росії та схем отримання доходів.
У мережі, зокрема в TikTok, поширюються маніпулятивні «інфографіки» та дописи про нібито продаж Україною електроенергії за кордон, тоді як мешканці багатьох міст залишаються без світла.
За даними слідства, 15 грудня близько 10:30 год у Великописарівській громаді Охтирського району росіяни атакували FPV-дроном велосипедиста. Це вже другий такий випадок за 2 доби.
Підрозділ Lasar’s Group Нацгвардії у взаємодії з фахівцями Держспецзв’язку та бійцями 39-ї бригади берегової оборони знищив зенітний ракетно-гарматний комплекс 2С6 «Тунгуска» противника.
Бійці батальйону безпілотних систем «Роніни» 65-ї механізованої бригади знищили російський наземний роботизований комплекс зі встановленим кулеметом.
від 21000 до 21000 грн
Черкаси
Головний центр підготовки особового складу ДПСУ ім. генерал-майора Ігоря Момота
У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…