ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Небесний Buntar — у Сил оборони з’явилося нове розвідувальне «крило»

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Листопада 2024, 16:56

Дрон Buntar-1 від учасників Brave1 вже працює на Харківському напрямку в реальних бойових умовах.

Про це повідомив 21 листопада віцепрем’єр-міністр з питань інновацій, освіти, науки та технологій, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Buntar-1 використовують для розвідки в режимі реального часу, виявлення цілей, а також коригування артилерії, зокрема реактивної. Головна фішка безпілотника — безперебійний звʼязок навіть під РЕБом.

Один із розробників розвідувального БПЛА Buntar-1 — боєць Сил безпеки й оборони, тому дрон розробляли під реальні потреби, які він побачив на фронті.

Buntar-1 працює на рейнджі 80 км, тож випробувати його на полігоні було складно. Із цим запитом розробники звернулися до Brave1. Кластер допоміг із тестовими польотами, а також ознайомив компанію з defense tech-комʼюніті. Після цього дрон почали успішно використовувати на полі бою.

Про подальші плани, проблеми ринку та відгуки з фронту дізнавайтеся в новому випуску програми Warchangers.

Як повідомляла АрміяInform, українські FPV-дрони, розроблені командами Brave1, успішно протестували на стійкість до роботи в умовах активного радіоелектронного придушення (РЕБ).

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Інші варіанти навіть не розглядав»: історія сапера з позивним «Дацик»

«Інші варіанти навіть не розглядав»: історія сапера з позивним «Дацик»

20-річний боєць із позивним «Дацик» свідомо обрав службу в лавах 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» Національної гвардії України, не розглядаючи жодних альтернатив.

У Сіверську росіяни сховались під переправою, але їх зустріли наші дрони

У Сіверську росіяни сховались під переправою, але їх зустріли наші дрони

У Сіверську російські загарбники намагаються сховатись під мостами, серед руїн, у підвалах, але бійці 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи знаходять і знищують їх.

У 2025 році для військовослужбовиць поставили понад 30 000 комплектів форми

У 2025 році для військовослужбовиць поставили понад 30 000 комплектів форми

У 2025 році Міністерство оборони України через «Державний оператор тилу» закупило і поставило до військових частин для військовослужбовців-жінок понад 30 000 комплектів польових костюмів, у тому числі 500 комплектів костюмів підвищеної міцності (клас 13) для виконання завдань у складних умовах.

Морська піхота спростувала російський фейк про «полон» військового на острові Корабел

Морська піхота спростувала російський фейк про «полон» військового на острові Корабел

У підрозділі морської піхоти спростували поширювану російськими ресурсами інформацію про нібито взяття в полон українського військовослужбовця на острові Корабел у Херсоні.

У складі 7-го корпусу ДШВ: 78-й полк став окремою десантно-штурмовою бригадою

У складі 7-го корпусу ДШВ: 78-й полк став окремою десантно-штурмовою бригадою

78-й окремий десантно-штурмовий полк офіційно розгорнули в 78 окрему десантно-штурмову бригаду. Таким чином підрозділ відкрив нову сторінку своєї історії у складі Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Зачистка в лісі: штурмовики 31-ї бригади знищили п’ятьох окупантів у бліндажі

Зачистка в лісі: штурмовики 31-ї бригади знищили п’ятьох окупантів у бліндажі

Штурмова група 31-ї окремої механізованої бригади під час зачистки лісистої місцевості виявила ворожий бліндаж із противником усередині та провела успішну штурмову операцію.

ВАКАНСІЇ

Фельдшер

Київ

Військова частина А7039

Водій-електрик

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Укладач парашутів, військовослужбовець

від 23000 до 28000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Командир відділення 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Інспектор прикордонної служби

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення

від 27000 до 31000 грн

Ковель

Військова частина А4825

--- ---