У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
У Сіверську російські загарбники намагаються сховатись під мостами, серед руїн, у підвалах, але бійці 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи знаходять і знищують їх.
Відео бойової роботи з’явилося на сторінці 54-ї бригади.
«Руїни, ями, підвали і переправи — ворог використовує все, щоб сховатися. Та в Сіверську це не працює: наші хлопці знаходять кожного. Сіверськ був, є і завжди буде українським», — запевнили українські захисники.
Як повідомляла АрміяInform, Сіверськ залишається під повним контролем Сил оборони України. Попри складні погодні умови та щільний туман, ворог продовжує спроби інфільтрації малими піхотними групами. На підступах до міста українські підрозділи завдають штурмовим групам значних втрат, знищуючи до половини особового складу.
У ніч на 28 червня підрозділи Сил оборони України вчергове завдали ураження двом нафтопереробним заводам, задіяним у забезпеченні окупаційної армії.
Річка заважає ворогу використовувати НРК, а наші дрони вибивають звичайний транспорт, то ворог залежить від повітряних «мостів».
Прикордонники підрозділу Destruction team прикордонної комендатури швидкого реагування 5 прикордонного загону зробили добірку уражень.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…