ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський у Вашингтоні: Б’ємося за більшу кількість ППО для України

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Липня 2024, 19:00
Президент: Дякую і всім нашим людям, які підтримали «Охматдит», які збирають на UNITED24, які допомагають: компаніям, волонтерам – усім, хто об’єднався зараз. Це наша єдність, українська, така потрібна

Президент України Володимир Зеленський розповів про те, які кроки військово-політичне командування буде робити на ювілейному саміті НАТО, який стартував сьогодні, 9 липня, у Вашингтоні.

«Сьогодні починається саміт НАТО. Б’ємося за більшу кількість ППО для України. Я впевнений, що буде. Б’ємося за більшу кількість літаків. F-16. Боремось, щоб були. Б’ємося за додаткові гарантії безпеки для України – а це зброя й фінанси, політична підтримка. Б’ємося за необхідні рішучі дії Америки та Європи – те, що зміцнить наших воїнів», – сказав він. 

Верховний Головнокомандувач підкреслив, що Україна буде робити все для того, щоб російський терор програв, адже це треба не лише нашій державі, а й буквально кожному партнеру, всім народам.

Коментуючи удар росії по дитячій лікарні «Охматдит», Володимир Зеленський сказав, що на відновлення закладу виділяють ще 300 млн грн. 

«Я дякую лідерам, країнам – усім, хто вчора й сьогодні засудив російський терор. Ми цінуємо вашу підтримку, друзі! Ми на телефоні – ми працюємо з партнерами зараз, щоб ніхто не мовчав. Щоб всі засуджували. І дуже хочеться, щоб всі діяли. Щоб були саме ті рішення, які повернуть безпеку. В тому числі рішення тут, у Вашингтоні, тут, на саміті НАТО», – сказав він.

Як повідомляла АрміяInform, 8 липня росія здійснила масований удар по Україні. Ворог випустив близько 40 ракет різних типів. У Києві одна з російських ракет влучила в корпус дитячої лікарні «Охматдит».

Станом на 15:30 9 липня було відомо про 32 убитих росіянами цивільних українців. Серед загиблих чотири дитини. Загалом постраждали 120 людей, серед них 10 дітей.

Як повідомляла АрміяInform, посол США в Україні Бріджит Брінк, коментуючи вчорашні ракетні атаки рф, повідомила про посилення підтримки України на саміті НАТО у Вашингтоні, який стартував сьогодні, 9 липня. Більше про те, чим важливий для нас ювілейний саміт НАТО в столиці США, читайте тут.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ракетами по дітях: двоє підлітків постраждало внаслідок російського удару по Одещині
Ракетами по дітях: двоє підлітків постраждало внаслідок російського удару по Одещині

Вдень 04 березня збройні сили рф атакували балістичною ракетою  обʼєкт транспортної інфраструктури Одещини. 

Тут мені дали можливість почати життя з чистого аркуша: боєць ГУР з позивним «Скульптор»
Тут мені дали можливість почати життя з чистого аркуша: боєць ГУР з позивним «Скульптор»

«Скульптор» — боєць спецпідрозділу «Артан Х», який пройшов шлях від кулеметника до командира взводу наземних роботизованих комплексів.

З початку доби на фронті відбулося 48 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ
З початку доби на фронті відбулося 48 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше боїв припало на Гуляйпільський (9) та Костянтинівський (8) напрямки.

«Зараз йде війна логістики»: на Лиманському напрямку ворога позбавляють постачання та поповнень
«Зараз йде війна логістики»: на Лиманському напрямку ворога позбавляють постачання та поповнень

Війна дронів на фронті є одночасно війною логістики. Наразі головними завданнями українських захисників є знищити постачання противника і зберегти власне.

«ППОцид» триває: оператори СБС уразили ЗРК «Тор-М2»
«ППОцид» триває: оператори СБС уразили ЗРК «Тор-М2»

У Донецькій області бійці 414-ї бригади «Птахи Мадяра» виявили та уразили зенітний ракетний комплекс «Тор-М2» противника.

«Війна — це воля якогось випадку і, на жаль, фортуни»: історія бійця з позивним «Макларен»
«Війна — це воля якогось випадку і, на жаль, фортуни»: історія бійця з позивним «Макларен»

У 2014 році через окупацію Донецька Геннадій «Макларен» переїхав із сім’єю до столиці, але роками картав себе за те, що не залишився битися за свою землю.

ВАКАНСІЇ
Молодший інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Харків

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України

Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Бухгалтер, військовослужбовець

від 20700 до 20700 грн

Баранівка

31 ОМБр

Стрілець-зенітник (морська піхота)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

--- ---