Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…
Про відсоток учасників бойових дій під час вступу до військових навчальних закладів у період 2022–2023 років кореспонденту АрміяInform повідомили в Департаменті військової освіти і науки Міністерства оборони України.
«Під час вступної кампанії 2023 року відсоток учасників бойових дій від загальної кількості вступників-військовослужбовців становив 30,5% на противагу 16,4 % — у 2022-му», — зазначили у відомстві.
Особи, визнані учасниками бойових дій, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», під час вступу до ВВНЗ, ВНП ЗВО, ЗФПВО системи Міністерства оборони України у 2022–2023 роках, користувалися відповідними пільгами і приймалися на навчання на спеціальних умовах участі у вступних випробуваннях та конкурсному відборі на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра і ступенів вищої освіти «молодший бакалавр», «бакалавр» та «магістр», зокрема шляхом:
— участі в конкурсному відборі за результатами співбесіди замість результатів національного мультипредметного тесту або творчого конкурсу;
— зарахування за результатами позитивної оцінки вступних випробувань на місця державного замовлення безпосередньо у ВВНЗ, ВНП ЗВО та ЗФПВО;
— участі в конкурсному відборі на навчання для здобуття вищої освіти на другому (магістерському) рівні за результатами співбесіди з іноземної мови замість єдиного вступного іспиту та фахового іспиту замість єдиного фахового вступного випробування безпосередньо у ВВНЗ та ВНП ЗВО.
@armyinformcomua
Українські воїни з бригади «форпост» показали, як відбувається постачання боєприпасів та провізії на передові позицій, коли немає можливості задіяти для цього техніку.
Штурмовики 79-ї десантно-штурмової бригади під час зачистки населеного пункту провели унікальну рятувальну операцію, евакуювавши двох поранених побратимів на трофейному російському мотоциклі з пробитим колесом, дірявим баком і без гальм.
За доказовою базою Служби безпеки довічний термін позбавлення волі з конфіскацією майна отримала агентка фсб, яка коригувала комбіновані атаки рашистів по Донеччині.
Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь керівника Служби безпеки України Василя Малюка щодо бойової роботи підрозділів СБУ.
На Донеччині під час контрбатарейної боротьби артилеристи 55-ї бригади виявили та знищили справжній «раритет» — радянську гаубицю-гармату МЛ-20, яку випускали напередодні та під час Другої світової війни.
427-й окремий полк безпілотних систем «Рарог», який за два роки виріс з роти до полку та має на озброєнні наземні роботизовані платформи, власні майстерні та школу, офіційно увійшов до складу Сил безпілотних систем ЗСУ.
Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…