Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 28 липня 2023…
Служба безпеки України затримала агентурну групу фсб, яка готувала координати для масованих авіаобстрілів Київської, Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей напередодні Великодня.
Про це йдеться в повідомленні СБУ.
Серед пріоритетних цілей ворога були енергогенеруючі підприємства та логістичні склади зберігання пально-мастильних матеріалів.
Крім того, окупанти сподівались отримати від своєї агентури «підтвердження» щодо актуальних геолокацій військових аеродромів, а також спецпідрозділів, які охороняють Генштаб ЗСУ.
Для виконання цих завдань російська спецслужба залучила двох своїх агентів з Умані та Лубен. Для конспірації фігуранти діяли порізно, але дистанційно «замикалися» на одного куратора з фсб.
Про все це СБУ дізналася ще на початковому етапі розвідувальної активності російських агентів, яких своєчасно викрила і покроково документувала.
Завдяки цьому їх вдалося затримати «на гарячому» неподалік Києва, де вони проводили дорозвідку поблизу потенційних цілей, і тим самим зірвати плани агресора щодо підготовки повітряних ударів.
Як встановило розслідування, обох фігурантів, 28-річних безробітних, у березні цього року дистанційно завербував кадровий співробітник «кримського управління» фсб. Його особу вже встановила Служба безпеки.
За співпрацю з окупантами він обіцяв своїм агентам грошову винагороду. Для комунікації використовували анонімний чат у популярному месенджері.
Наразі слідчі Служби безпеки повідомили затриманим про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення.
Як повідомляла АрміяInform, в’язень-агент фсб вербував інших засуджених для російських диверсій.
@armyinformcomua
Міністерство оборони продовжує розширювати перелік відстрочок від мобілізації, які можна оформити у застосунку Резерв+.
В березні 2022 року, під час окупації Гостомеля, троє військових зс рф виконали злочинний наказ свого командира — убити цивільну людину.
Злочинна група під виглядом громадської організації та створеного при ній добровольчого формування продавала чоловікам «захист» від мобілізації.
Окупант жаліється через відсутність належного медичного та логістичного забезпечення на фронті.
Оператори батальйону безпілотних систем 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка помітили підозрілий стіг сіна.
Бійці 15-ї бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» уразили ворожий зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1».
бухгалтер розрахункової групи фінансово-економічної служби ЗСУ
від 20000 до 50000 грн
Чернігів, Чернігівська область
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Одесса та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Одеса, Одеська область
Командир взводу перехоплювачів БПЛА ЗРАД 160 ОМБР
від 20000 до 120000 грн
Деражня
Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП
Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 28 липня 2023…