Про свій бойовий шлях в інтерв’ю кореспонденту АрміяInform розповів оператор полку Сил спеціальних операцій, який наразі продовжує службу на інструкторській посаді навчально-тренувального…
Служба безпеки викрила зловмисника, який незаконно поширив інформацію про масовану повітряну атаку рф на Одесу в ніч на 5 листопада цього року.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
Фігурант відзняв на камеру мобільного телефону роботу української протиповітряної оборони та розмістив відповідні медіафайли на власній сторінці в Тік-Ток.
В описі під цим відео він вказав точний час та місце зйомки. Вже за лічені хвилини медіа потрапило до рекомендацій багатьох користувачів соцмережі, серед яких були представники спецслужб рф.
Отриману таким чином інформацію окупанти могли використовувати для коригування повторних ударів по місту із застосуванням ракетного озброєння та дронів-камікадзе типу «Шахед».
Співробітники СБУ встановили особу та місцезнаходження фігуранта і затримали його.
За даними слідства, зловмисником виявився 35-річний одесит, який раніше відбував покарання за крадіжку та пограбування.
Під час обшуків у його помешканні виявлено мобільний телефон, який він використовував для незаконної зйомки та поширення відео про бойову роботу Сил оборони.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ чи інших військових формувань).
Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу — тримання під вартою. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмиснику загрожує до 8 років тюрми.
Міністр оборони України Михайло Федоров провів розмову з німецьким колегою Борисом Пісторіусом напередодні засідання у форматі «Рамштайн».
Двадцятирічного жителя Шостки визнано винним у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України шляхом підпалу автівок військових.
Засуджено громадянина України, який воював за терористів з «ДНР», а потім співпрацював зі спецслужбами рф і сприяв підривній діяльності під Києвом.
Старший механік-водій БТР 14-ї бригади оперативного призначення «Червона Калина» Нацгвардії з позивним «Субарист» провів уже понад 200 бойових виїздів.
Бойовий шлях братів-прикордонників зійшовся у підрозділі «Шквал».
Старший групи батальйону безпілотних систем 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка з позивним «Бора» розповів про службу.
Начальник pадіостанції (мала потужність), військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів
від 20000 до 120000 грн
Чернівці
107 ОБр Сил ТрО
Про свій бойовий шлях в інтерв’ю кореспонденту АрміяInform розповів оператор полку Сил спеціальних операцій, який наразі продовжує службу на інструкторській посаді навчально-тренувального…