Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Про це сказав Держсекретар США Ентоні Блінкен під час виголошення спільних заяв разом із Генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом у Держдепартаменті США.
Єнс Столтенберг перебуває у США з візитом 12-13 червня, під час якого він зустрівся з держсекретарем Ентоні Блінкеном та президентом США Джо Байденом. Головна тема обговорень стосувалася організації та проведення наступного саміту НАТО у Вільнюсі (Литва), який відбудеться 11-12 липня.
«Ми мали можливість сьогодні з Генеральним секретарем і Президентом (Джо Байденом. — Ред.) поговорити про наш наступний Вільнюський саміт наступного місяця. Це буде дуже важлива віха для всього Альянсу. Це переконання, ви побачите на Саміті.
Звісно, Альянс підтверджує свою відданість статті 5. Останню ви побачите як продовження нашого зобов’язання посилити наші оборонні інвестиції з метою ще більшого зміцнення стримування та обороноздатності Альянсу», — підкреслив Ентоні Блінкен.
Держсекретар США подякував Генсеку НАТО за його лідерство в часи карколомних змін у світі. Водночас високопосадовець наголосив, що Україна надалі отримуватиме підтримку від союзників по НАТО.
«Дякую Генеральному секретарю Столтенбергу за його дружбу та партнерство. Та особливо за лідерство в один із найважчих часів, які я пам’ятаю в історії. Завдяки його сильній і твердій руці наш Альянс міцніший і більш об’єднаний як ніколи. Я очікую, що ви побачите потужний пакет практичної підтримки для України на Саміті», — сказав Держсекретар США.
Інше питання, яке буде вирішуватися на саміті НАТО у Вільнюсі — це членство Швеції в Альянсі. Через політичні питання з боку Туреччини це питання не було врегулювано з минулого року. 4 квітня цього року Фінляндія стала 31-ю країною НАТО. Ще актуальним аспектом для Альянсу є посилення співпраці з країнами Азії, враховуючи фактор Китаю.
«Ми також вважаємо, що настав час стати Швеції наступним членом Альянсу. Ми також сподіваємося на ще більше зміцнення нашого партнерства з країнами Індо-Тихоокеанського регіону», — резюмував Ентоні Блінкен.
@armyinformcomua
Командуванню спеціальних операцій США (SOCOM) обзавелося новим зразком високоточної зброї, яку розмістили у звичайному двадцятифутовому транспортному контейнері.
Поки українські військові методично нищать окупантів на фронті, російська пропаганда намагається компенсувати втрати... фантазією.
9 жовтня силами та засобами Угруповання Десантно-штурмових військ спільно з військовими частинами та підрозділами 1 корпусу Національної гвардії України «Азов», а також суміжниками було зірвано спробу прориву сил противника на Добропільському напрямку.
Армія FM презентувала новий телевізійний проєкт «Хроніки боліт». Це аналітична програма, яка показує сучасну росію без кремлівської пропаганди.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмовуіз Премʼєр-міністром Канади Марком Карні.
На полігоні у Великій Британії українські військові під керівництвом румунських інструкторів відпрацьовують бій у міській забудові.
від 20000 до 120000 грн
Київ
120 Окрема Бригада ТрО ЗСУ
від 20550 до 50000 грн
Первомайськ (Миколаївська обл.)
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
від 21000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
від 21000 до 121000 грн
Васильків, Київська область
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…