ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Кинув оперативний резерв — повітрянодесантну дивізію»: поблизу Покровська намагалася прорватися колона мотоциклістів

Новини
15 Грудня 2025, 16:31
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Військовий веде бій в окопі. Фото: Відділення комунікацій 78-го окремого десантно-штурмового полку ДШВ ЗС України
Ілюстративне фото

Сили оборони України продовжують контролювати північну частину Покровська. Умовна лінія розмежування пролягає вздовж залізничної колії.

Про це в ефірі «Суспільне Новини» розповів Сергій Окішев, офіцер відділу комунікацій 7-го корпусу ДШВ.

За його словами, противник намагається заходити в північну частину міста. Сили оборони України, навпаки, невеликими групами заходять у південні райони Покровська. Там виявляють, знешкоджують спостережні пункти та вогневі точки росіян. Остання ворожа атака відбулася на північному заході Покровська, де намагалася прорватися російська колона мотоциклістів.

«Цим самим вони хотіли перерізати наші логістичні шляхи. Проте ми діяли на випередження. Навпаки, ми перерізали цей шлях логістичний. І вже безпосередньо наші ударні дрони розбили цю колону, тих піхотинців, яким вдалося втекти та розсередитися. Вже безпосередньо їх знищували наші штурмовики», — розповів офіцер відділу комунікацій 7-го корпусу ДШВ.

Однак такі атаки — поодиноке явище. Тепер росіяни знову діють тактикою малих груп, просочуючись між бойовими порядками Сил оборони, використовуючи туман, дощ, сніг.

«Противник наразі кинув весь свій оперативний резерв, це повітрянодесантна дивізія, в яку входять три полки. І зараз цими силами вони намагаються протиснути нашу оборону, як по флангах, так і напряму, а також намагаються цими силами блокувати наші логістичні шляхи. Проте Сили оборони нещодавно також отримали підкріплення у вигляді особового складу. Тому вдало протистоїмо всім цим спробам», — резюмував Сергій Окішев.

Як повідомляла АрміяInform, на Куп’янському напрямку, безпосередньо в місті Куп’янську, триває поступова ліквідація оточених російських військових. Дії ведуться обережно, щоб не допустити надмірних втрат під час міських боїв.

До речі, якщо вас цікавить й інший спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform


Вплав через кордон: на Закарпатті затримали трійку потенційних штурмовиків
Вплав через кордон: на Закарпатті затримали трійку потенційних штурмовиків

На гарячому заскочили двох жителів Закарпаття — 21-річну жінку та її 18-річного спільника, а також їх 26-річного «клієнта» з Києва.

За незаконний вирок військовополоненому з «Азову»: російському судді оголосили підозру
За незаконний вирок військовополоненому з «Азову»: російському судді оголосили підозру

Українського захисника засудили за виконання військового обов’язку та участь у збройному опорі державі-агресору на боці України.

«Росомаха» під антидроновим панциром: 44-та бригада показала польський БТР Rosomak
«Росомаха» під антидроновим панциром: 44-та бригада показала польський БТР Rosomak

44-та окрема механізована бригада показала польський колісний бронетранспортер Rosomak, який служить у підрозділі від дня його створення.

Інвалідність за $13 000 та працевлаштування заради броні за $4000: у Києві викрили дві схеми
Інвалідність за $13 000 та працевлаштування заради броні за $4000: у Києві викрили дві схеми

36-річного уродженця Одещини затримали під час одержання $5000 як авансу за допомогу з оформленням інвалідності військовослужбовцю.

ВАКАНСІЇ
Рульовий-мотоpист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Майстер у 22 ОМПБ

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Лікар сімейної медицини

від 23000 до 23000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Розвідник

від 20100 до 120000 грн

Дніпро

108 ОБр Сил ТрО

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2734

Стpілець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область